Ve Vile je nový chlap: Pepa! Radujme se!

Pepa ve Vile - Obrázek 7 Foto: Pepa ve Vile - Obrázek 7Foto: All

Ve Vile je nový chlap! Jmenuje se Pepa, je mu 31 let a pochází z Rokycan. Jak jeho přítomnost ve Vile zamíchá kartami? Bude silným hráčem a je tam pro tohoto „koketáře“ nějaká slečna na sbalení?

Ve svém medailonku se Pepa označil za velkého svůdníka a milovníka žen – uvidíme, jak se jeho „magické schopnosti“ v téhle oblasti ve Vile projeví a na koho padne jeho svůdnický zrak!

Jeho příchod nezpůsobil nijak zvlášť silné emoce: všichni se s ním přivítali a měli radost z dalšího chlapa ve Vile. Thomas Zdeničku sledoval na každém kroku, holky však věnovali Pepovi patřičnou pozornost.

Co tenhle nově příchozí ve Vile ukáže a kdy se projeví naplno? Na to si budeme muset počkat, ale jak jste mohli vidět u všech ostatních, jeho pravou tvář určitě odhalíme velice brzy!

Sledujte dnešní Zprávy z Vily v 19:40 a Denní rekapitulaci ve 20:15!

 

Pepa ve Vile - Obrázek 1 Foto:

 

 

Článek

Pejsi ve Vile - Obrázek 8

Psí návštěva ve Vile: Že by nová nebezpečná konkurence ve hře o 5 milionů?

Úterý plné vypjatých situací, hádek i slziček se náš štáb rozhodl trochu rozveselit a poslal VyVoleným vzácnou návštěvu! Jak se o ní postarali a přišli je Zdeňka s ...

 

Článek

3. zúčtovani - Obrázek 2

Výzva v režii Zdeňky: Koho si zítra zvolí za soupeře?

V úterním Zúčtování dostala nejvíc palců naše milá naivka Zdeňka. Už ve čtvrtek se dozvíme, s kým se utká v pátečním Duelu! Koho si asi vezme? Nikol? Mirku?

 

Článek

Eva ji utěšuje

Video: Emoce! Hádky! Stres! Kdo chtěl z Vily a kdo komu ublížil?

Úterní den byl ve Vile ve znamení hry na válku, nevinný úkol však přerostl ve skutečnou válku mezi táborem Thomase a ostatními soutěžícími. Nechyběly slzy, řev a dokonce ...

 

Článek

Eva toho má za sebou opravdu hodně

Neuvěřitelný příběh Evy aneb Kolik je v lidech špíny a zla!!!

Dnes dopoledne dostali naši VyVolení prekérní úkol: měli si společně sednout a promluvit o svých 13. komnatách – tajemstvích, která by neměla vyplout na povrch, a ...

Článek

Šla byste do něho? Foto: archiv

Konečně pokoukání pro ženy: Nej sexy gigolové!

Prima LOVE pro své divačky nachystala zajímavou reality show. Přinášíme i podrobnosti ze života mužů, kvůli kterým stojí za to reality show Gigolové sledovat.

reklama

Big Ben II (10)
Big Ben, seriál Foto:
02:10 04:00
92%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Graceland Foto:
03:35 04:15
40%