Ve Vile na ostří nože. Regina všem zvedla mandle

10. Zúčtování - Obrázek 12 Foto: 10. Zúčtování - Obrázek 12Foto: All

Chtěla být sexy, působit jako nejchytřejší, nejmorálnější a nejmoudřejší, a tím si získat diváky. Plavovlasé dračici však strategický plán už podruhé nevychází. Všichni soupeři ve Vile jsou zajedno – mají jí plné zuby!

Reginin plán se začal během čtvrtečního Zúčtování a Výzvy definitivně hroutit. Již během přímého přenosu sklidila ostrou kritiku, která s ní zřejmě pořádně zacloumala. „Je falešná, přetvařuje se. Dnes začala pláčem. Nesnáším ji a nechci ji vidět,“ sypal na její hlavu ostrou kritiku Vladko, kterého nejvíc nadzdvihlo její tvrzení, že peníze nepotřebuje. „Mám dva byty, mám auto a šťatný život. Přesto si budu přát těch pět milionů.“

Pravda v přímém přenosu

Romana prohlásila, že ji ve Vile nechce za to, jak se chová. Eva ťala do živého, když prohlásila, že Regina občas neví, co mluví. „Je nesnesitelná, když jí chce člověk radit, nebere to… Oko za oko, zub za zub…“ prohlásila Pavlína. „Ten palec překvapil mě samu. Dávám ho člověku, kterého jsem si tu přála. Je ale tak nevyrovnaný a připomíná mi logo soutěže: jednou nahoru, jednou dolů. Je nevyzpytatelný,“ vystihla Reginino chování Lucka.

Článek

Modroočka, nebo hnědoočka?

Regina z VyVolených má nové oči! Líbí se vám hnědé, nebo modré?

Barevné čočky jsou momentálně módním trendem, to ví i Regina. Ženy jich mohou mít několik, aby je mohly volit k barvě svého oblečení.

Nový terč – Vladko

Sympatie VyVolených začíná pomalu ztrácet i „hodný strýček“ Vladko. Honza, který se nechal vyhecovat, proti němu otevřeně brojil. Eva se ho sice snažila zklidnit, sama si ale přisadila. „Nic nedělá a z toho mu hrabe. Nebudu se rozčilovat,“ prohlásila. VyVolení soudí, že favorit show změnil své chování a nesnese kritiku. „Já mu to nezobu, protože vidím, co dělá. Čekám na chvíli, kdy se rozčílí a vyčte mi všechno za celou dobu. Je superboss, a tak se chová,“ rozčilovala se zklamaná Eva. Důvěřivá Romana si však myslí, že Vladko jen špatně snáší Zdenin odchod.

10. Zuctovani - Obrázek 1 Foto:

Anketa

Kdo zvítězí v 10. Duelu?

hlasovat
hlasovat

Desátý Duel již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Článek

Počítají do desíti?

Problém nejen VyVolených: Jak si poradit s výbuchem cholerika?

Emoce jsou rozjitřené, nálada kolísavá, slabší povahy nemusí napjaté situace vydýchat.

Sledujte své oblíbence v přímém přenosu Vila živě, dnes na Prima Love ve 21:50!

Článek

VV Regina

Vila: Trapas v přímém přenosu rozpoutal válku blondýn

Tak pěkně si to vypalcovaná Regina sesumírovala - chtěla vzít do zítřejšího Duelu Lucku a měla spočítáno, že ji Jafarovi příznivci z pomsty udrží ve hře. Jenže se přepočítala.

Článek

Regina vs. Eva

Výzva: Regina si zvolila Evu!

Dnešní večer byl zcela výjimečný: proběhlo totiž speciální Zúčtování a Výzva téměř vzápětí! Nyní již známe jméno toho, koho si Regina vybrala do Duelu! Je to Eva!

Článek

VV Honza

Video: Honza začíná taktizovat! Štve ostatní proti Vladkovi!

Honza – jeden ze dvou posledních mužů ve Vile – pomalu, ale jistě začíná rozjíždět svou vlastní hru! Během hádky Vladka s Reginou si pohotově přisadil! Do Vladka šije ...

Článek

Třídění potravin

Video: Zeleninová hádka!

Naši VyVolení měli včera za úkol vytřídit lednici, ve které už některé potraviny téměř pochodují! Proto měla proběhnout dekontaminace! Skončilo to – jak jinak – než ...

Článek

Celulitida trápí i VyVolené

VyVolené ženy hyzdí celulitida! Co pomůže?

Celulitida. Slovo, které nerada vyslovuje každá z nás, ale bohužel většiny se osobně týká. A nezáleží na tom, zda jste VyVolená, či nikoliv.

Článek

Jídlo je nejlepší zábava! Foto: FTV Prima/Thinkstock.com

Dietologové: VyVolení se cpou jako zjednaní a tloustnou!

Všimli jste si někdy při sledování VyVolených, co jednotliví aktéři ve Vile jedí?