Ve Vile se hádají už i trpaslíci

Petr v roli režiséra Foto: Petr v roli režiséraFoto: All

Dnes dopoledne se ve Vile dělo něco podivného – Romana, která bývá na nohou první, se nemohla vyhrabat z postele. A ostatní na tom nebyli o moc lépe. První Zúčtování zkrátka dalo VyVoleným pořádně zabrat. A navíc se pohádali trpaslíci!

Příjemná muzika jako budíček ve středu dopoledne na VyVolené ani trochu nezabírala, a tak ji štáb musel nahradit pronikavým ječením sirény. Teprve poté se konečně zvedli z duchen opozdilci Mirka, Pavla, Thomas, Nikol, Zdeňka, Lucka, a dokonce i nezvykle rozespalá Romana, která bývá většinou na nohou  první. Thomas si postěžoval, že prý dnes nemůže vůbec mluvit, a hned to schytal - Petr ho odbyl, že to má z toho včerejšího řvaní. A Vladko už se zase vztekal v kuchyni – množství otevřených sáčků s kořením zhodnotil jako naprosto nepřijatelné mrhání.

Loutkové divadlo

Netradiční rozcvička se tentokrát odehrála v duchu loutkového divadla – jeden ze dvojice byl loutka a druhý s ním cvičil. VyVolení znovu rozebírali zákaz používání bazénu a vířivky. Tento trest se jim zdá příliš dlouhý. Jestli ještě pár dní potrvá a pokud El Nino prohraje v Duelu, ani nebude mít možnost pořádně si tyto vymoženosti vyzkoušet.

Pohádkové dopoledne

A je tu hlavní dopolední úkol. Lucka, Thomas a Romana připraví pohádkové představení s trpaslíky, režisérem bude tentokrát Petr. Trpaslíci budou pojmenováni po lidech ve Vile. Tvůrci se shodují, že zahrají hádku, která se odehrála předešlou noc ve Vile, ovšem s dobrým koncem. Příběh dokonce končí písničkou a má takový úspěch, že trpaslíci přidávají ještě ukázku ze včerejšího tanečního battlu.

Nenechte si ujít Zprávy z Vily na Primě dnes v 19:40!

Co všechno se událo ve Vile VyVolených během posledních 24 hodin? Dívejte se na dnešní Rekapitulaci na Prima Love ve 21:20!

Sádrový Thomas s neodmyslitelným cigárem Foto:

 


reklama

Přístav Foto:
08:45 10:10
20%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Zbraně nové generace Foto:
08:10 09:10
86%
DNES V TV
20.00
Top Gear Foto:
07:50 09:15
84%
Cesty domů Foto:
07:35 09:15
86%