Ve Vile se poprvé udělovaly palce. VyVolení si uvědomili, že musí začít hrát!

1. vyřazování - Obrázek 2 Foto: 1. vyřazování - Obrázek 2Foto: All

Na první „lámání chleba“ došlo ve čtvrté řadě VyVolených překvapivě brzy – pouhé tři dny po nastěhování prvních sedmi soutěžících do Vily. A Černého Petra dostal Martin. Šlo naštěstí jen o „generálku“, která ovšem rozpoutala ve Vile velké emoce.

Když boss týdne Vladko přečetl úkol, že všichni soutěžící mají napsat do obálky jméno toho, koho už dál ve Vile nechtějí, atmosféra rázem pořádně zhoustla. Svůj vzájemný vztah přesně odhadli Nikol a Martin, kteří si pomyslný „palec dolů“ udělili navzájem. On ji považuje za silnou hráčku, ona jemu zase nevěří, stejně jako Lucka. „Nevím, co si o něm mám myslet,“ zdůvodnila své rozhodnutí svérázná zrzka

„Od prvního dne nevím, co si o něm mám myslet. Je nepřirozený a je to ten poslední člověk, se kterým bych se v reálném životě bavil,“ zdůvodnil svůj „palec“ pro Martina Láďa, k němuž se připojila i Zdeňka. Třiadvacetiletý podnikatel ze Šumperka tak nesedí pěti ze sedmi obyvatel Vily VyVolených, a tím pádem má namále – bude muset opravdu z Vily odejít již po pouhých třech dnech společného soužití před kamerami?

Vladko rozehrává poker?

Své polínko do ohně si přihodil k mizerné náladě ve Vile i Vladko, který zjevně začal taktizovat. Vychutnal si hlavně Tomáše a Martina, když jim tvrdil, jak je dobře, že nevědí, proč vlastně ve Vile je, jestli jako soutěžící, nebo jen tak na návštěvě. Ostatním to prý prozradí, ale jim dvěma rozhodně ne.

Přátelská atmosféra tudíž bere zasvé. Názory ostatních, které zazněly při „palcování“, prý Martina naprosto nezajímají. Komunikovat s nimi nechce a nebude. Dokonce se hrubě utrhl na Lucii, ať ho nechá být. Zdá se, že svůj souboj s Tomášem, který mu hned zkraje vyfoukl pozici alfa samce ve Vile, prostě neustál. Mnohem větším trestem pro něj tudíž bude ve Vile nadále zůstat, než jít domů. „Je to velmi zvláštní pocit, ale určitě jsem to čekal. Jsem silný hráč a ostatní ze mě mají strach. Ukřivděný se necítím…“ prohlásil později Martin, když se snažil zachránit si reputaci aspoň sám před sebou. Nakonec Vilu opustit nemusel, jelikož šlo pouze o "generálku", která vedla soutěžící k zamyšlení. VyVolení si uvědomili, že jsou ve hře, ve které je potřeba začít opravdu hrát!

1. vyřazování - Obrázek 1 Foto:

 

 

reklama

TV Zprávy Foto:
18:55 19:25
38%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Hroch versus krokodýl Foto:
18:55 20:00
28%
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10
Simpsons Foto:
18:45 19:15
94%
DNES V TV
20.15