Večerní Duel Jafara a Nikol: Kdo koho položí na lopatky?

8. Duel Foto: 8. DuelFoto: All

Páteční večery se nemohou obejít bez Duelů – tentokrát se v dalším z nich utká svalovec a chrlič ohně Jafar a křehká krasavice Nikol… Kdo koho „položí na lopatky“?

V úterním Zúčtování dostal Jafar nejvíc palců – od Nikol, Lucie a Pavlíny. Podle jeho slov ho nepřekvapil jen jeden, a to právě od Nikol, s níž měl pár dnů před Zúčtováním spory. Ty vznikly z toho důvodu, že Nikol si chtěla vyříkat několik věcí s Vladkem, ale Jafarovi bylo jejich dohadování nepříjemné, a tak Nikol neustále okřikoval, ať je zticha. Té se to samozřejmě nelíbilo. Nešlo jí do hlavy, proč se Jafar plete do jejího sporu! Jafar se prostě rozhodl uklidnit situaci, i když to nebylo nijak zvlášť potřeba!

Během Zúčtování si navzájem řekli, že si nesedí, a když se měli rozhodovat, koho by vyhodili místo Mirky, Jafar neváhal označit Nikol. Bylo tedy nasnadě, že si ji vezme i do pátečního Duelu!

Už dnes večer se ukáže, kdo s koho! Vyhraje Jafar, nováček Vily, profesionální silák, herec a kaskadér, který říká, že vyhraje tak jako tak – ať půjde do Vily, nebo domů? Nebo to bude Nikol, mladičká dlouhovlasá brunetka se sexy tělem a hezkým obličejíkem, která má však taky něco v hlavě, poctivka v plnění úkolů, která přišla do soutěže především hrát?

Nenechte nic náhodě a pamatujte: v této soutěži není slabých soupeřů! Hlasujte pro svého VyVoleného a umožněte mu vrátit se do hry o 5 milionů korun!

Sledujte nás dnes večer ve Zprávách z Vily v 19:40, Duelu ve 20:15 a Vile živě hned po přímém přenosu na Prima love!

PŘES INTERNET HLASUJTE ZDE

 

Výsledky hlasování budou zveřejněny v pořadu VyVolení – Duel na Primě

 

Pro Nikol posílejte

SMS ve tvaru NIKOL na tel. č. 906 02 03

 

Pro Jafara posílejte

SMS ve tvaru JAFAR na tel. č. 906 02 03

 

SMS hlasování

 

– hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice

– maximální počet SMS z jedné SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola

– cena SMS je 3 Kč včetně DPH

 

Hlasování prostřednictvím Facebooku

 

– v rámci jednoho Hlasovacího kola je možné hlasovat pouze pro jednoho kandidáta a pouze jednou

– webového hlasování se může zúčastnit divák, který má vytvořený facebookový profil, reprezentující jeho osobu, a který je fanouškem facebookové stránky https://www.facebook.com/vyvoleni2013

– hlasování se divák zúčastní prostřednictvím tlačítka „HLASUJTE“, umístěného na webové stránce http://iprima.cz/vyvoleni

– po stisknutí uvedeného tlačítka bude divák nasměrován na facebookovou stránkuhttp://www.facebook.com/vyvoleni2013, kde má prostřednictvím příslušné aplikace možnost hlasovat pro konkrétního kandidáta

 

Kompletní pravidla hlasování naleznete zde: http://www.iprima.cz/vyvoleni/herni-rad-vyvoleni

 

Všechny platné hlasy pro konkrétního kandidáta, zaslané prostřednictvím Webového hlasování, a hlasy zaslané prostřednictvím SMS budou sečteny. Výsledky budou vyhlášeny v přímém přenosu v Duelu ve 20:15 na Primě!

*Hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice, přičemž maximální počet SMS z 1 SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola. MEDIA SUPPORT sečte všechny hlasy platně zaslané SMS v rámci příslušného Hlasovacího kola pro jednotlivé kandidáty a výsledek předá Vysílateli. Vysílatel následně sečte hlasy platně zaslané prostřednictvím SMS s hlasy platně zaslanými v rámci Webového hlasování.
 

Článek

Poker face - Obrázek 3

Video: Kdo má „poker face“?

Udržet „poker face“, tedy kamennou tvář, je někdy těžké a ne každý to zvládne! My jsme si naše VyVolené vyzkoušeli a kdo to zvládl na jedničku?

 

Článek

Pepa jako Bůh Pomsty

Pepa ve Vile jako Bůh pomsty! Hádky nebraly konce!

Pepa včera ve Vile způsobil opravdový humbuk! Už při vítání dal všem ve Vile najevo, co si o nich myslí. Evě ani nepodal ruku, na Romanu jen mávnul rukou. Tím ale večer ...

 

Článek

8. Výzva - Obrázek 14

Včerejší Výzva: Jafar: „Vypalcovat mě bylo nefér!“

Čtvrtek již tradičně patří Výzvě a nejinak tomu bylo i včera! Jafar se rozhodoval, koho vyzve do Duelu. Nakonec si zvolil Nikol! Jak to všechno probíhalo?

 

Článek

Pepa - Obrázek 5

Vila vzhůru nohama: Přiožralý prudič Pepa uráží kdekoho

Tak tohle abstinujícím obyvatelům Vily chybělo! Na návštěvu se vrátil Pepa, páchne alkoholem a uráží kdekoho. Ani Nikol se na něj neusmívá a to tolik plakala, když vypadl ...

 

Článek

Flaška - Obrázek 1

Sprosťárny ve Vile: VyVolení hráli flašku!

Lechtivé scénky nejsou ve Vile žádnou výjimkou, ale když naši VyVolení hrají flašku, teprve se dozvídáme věci! Červenal se celý štáb!

 

Článek

Mirky odchod z Vily - Obrázek 14

Mirka odešla z Vily: „Život jde dál!“

Po úterním Zúčtování a přímém přenosu se štáb VyVolených rozhodl udělat radost Pavlíně a do Vily na návštěvu poslal její dlouholetou partnerku a exVyVolenou Mirku! Obě ...

 

 

 

 

reklama

Elfové Foto:
07:45 08:15
86%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
Aliho Parťáci - Upoutávka - 4. díl
07:40 08:20
82%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.50
Cesty domů Foto:
07:15 08:30
74%
DNES V TVZvláštní chůva Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.20