Večírek: VyVolení odpískali poločas!

vecirek - Obrázek 1 Foto: vecirek - Obrázek 1Foto: All

4. řada reality show VyVolení je v polovině. Taková příležitost přímo vybízí k tomu to pořádně oslavit, a taky že ano! Party to byla veliká!

Minulý týden se v baru Top Gear v centru Prahy konal večírek, kde se spolu setkali ti, co už prostory Vily opustili, i exsoutěžící z předchozích řad. Večírek doslova okupovali novináři a reportéři lačnící po tom nejpikantnějším záběru, nejlepším rozhovoru i nejzajímavější fotce – a blesky fotoaparátů nestačily cvakat a reportéři nevěděli, kam s mikrofonem dřív skočit!

Martin

Na večírku, na němž své DJské umění předváděl Petr Zvěřina, nesměli chybět exVyVolení: Martin, El Nino, Mirka i Zdeňka, Mirek bohužel nedorazil. Martin na večírku docela řádil: potom, co „zahlásil“ několik nadávek na účet Petra Zvěřiny, se nějak nemohl odtrhnout od soutěžící z první řady Věry Patt – jeho nenechavé ruce byly prostě všude a hihňající se Věrce to evidentně vůbec nevadilo!

Večírek Poločas - ZdeňkaVečírek Poločas - Zdeňka

Zdeňka

Zdenička korzovala po baru s úsměvem na tváři, rozdávala rozhovory jako profesionálka a moc jí to slušelo! Ona sama se nechala slyšet, že sex sice ještě neměla, ale stesk po Thomasovi byste u ní hledali s velkými nesnázemi. A její babičce prý Thomas nesmí přes práh!

Mirka a El Nino

Mirka si večírek evidentně užila – na party dorazila s blízkými: se svým bratrem a Pavlíninou sestrou. Sympatická skupinka byla taky pěkně rozjetá a oni sami se bavili prostě skvěle! El Nino působil jako pohodář: bez problémů dával rozhovory a do úmoru pózoval nenechavým fotografům. Dokonce na chvilku zalitoval, že Vilu opustil tak rychle!

Spousta dobrého pití a jídla, exVyVolení a zvědaví novináři nenechávající si ujít jejich sebemenší pohyb. Přesně takhle vypadala party VyVolených!

Top Gear BarTop Gear Bar

 

Večírek Poločas - Obrázek 1 Foto:

Článek

VV Nikol a Thomas

Video: Thomas a Nikol řeší Zdeničku: „Asi sem fakt blbej“

Rozhovory jsou ve Vile na denním pořádku: někdy jsou skutečně banální, jindy zase úplně o ničem. Stane se ale, že se týkají ožehavých témat. Takový byl i rozhovor Nikol a ...

Článek

Thomas u výslechu

Jak je to ve skutečnosti s Thomasovou agresivitou? Podstoupil výslech!

Ve Vile včera řádila občanská hlídka. Když došlo u stolu na téma vojna, Thomas se pěkně rozpovídal. Proběhl jeden z mála klidných a normálních rozhovorů mezi vůdci ...

Článek

eroticke sny - Obrázek 2

Video: Erotické sny: Kdo v nich figuruje nejčastěji?

Během pátečního nedobrovolného pobytu našich VyVolených na opuštěném ostrově, kam ztroskotali s letadlem, jež řídil opilý Pepa, se zabavili rozhovorem o svých erotických ...

Článek

Thomas v době, kdy měl ještě imunitu

Vladko a Thomas: Našli společnou řeč a drželi se za ruce

Ti dva se poslední týdny jen hádali a osočovali. Obyvatelé Vily se kvůli tomu dokonce rozdělili na dva de facto nepřátelské tábory. Jenže se přece jen našlo téma, na které ...

Článek

Qi Apetit - Leoš Mareš

VyVolené QI

Ve Vile se musí naši soutěžící vypořádávat s mnohými úskalími i nedostatky. Kromě nouze o volný prostor a soukromí jim vedle jejich blízkých chybí i spojení s vnějším světem!