Video: Vězení jako škola života. Co o sobě VyVolení zjistili?

Vězení den druhý - Obrázek 5 Foto: Vězení den druhý - Obrázek 5Foto: All

Vězeňský víkend připravil VyVoleným spoustu nečekaných překvapení. Získali řadu dalších cenných zkušeností a dozvěděli se sami o sobě novinky, o nichž neměli doposud ani tušení. Co komu tato hra přinesla?

Neobvyklá víkendová hra, kterou mají VyVolení čerstvě za sebou, byla inspirována takzvaným stanfordským vězeňským experimentem. Uskutečnil se v roce 1971 a ze skutečných událostí, které se během nejkontroverznějšího psychologického pokusu udály v uměle vytvořeném vězení, byl natočen i úspěšný thriller.

Vladko dostal zabrat

Pro Vladka byla hra druhou nejnáročnější ve Vile a díky ní se přesvědčil, že nikdy nebude moci řídit lidi. Honza zpočátku vůbec nevěděl, jak úkol pojmout. Pavlína se prý první den bavila a druhý nudila. Nejvíc jí vadilo, že byli jako vězni zamčení. Vila VyVolených přece není vězení, tak proč by si nemohli po libosti zakouřit na terase nebo si dát kafe! Regině prý bylo špatně, když musela na ostatní křičet, a měla pocit, že jsou na ni proto naštvaní.

Vězení den první  - Obrázek 1 Foto:

Romana nepochopila

Eva hrát nechtěla, protože tvrdí, že má z vězení respekt, a bála se zesměšnění. Lidé venku by si prý mohli říct, že si hraje na vězení, když už tam jednou nohou je, takže tyto dny byly pro ni ve Vile nejnáročnější. Lucce se hra líbila, hezky se vyspala. Za tento úkol může podle ní Jafar, protože prohlásil, že jsou ve Vile jako v luxusním vězení. Zatímco Romana o smyslu úkolu nepřemýšlela a pojala ho jako hru, Zdena je přesvědčena, že měl poodhalit jejich psychiku.

Vězení den druhý - Obrázek 1 Foto:

Známky jako ve škole

Své výkony v rolích vězňů i bachařů pak VyVolení vzájemně zhodnotili. Romana zřejmě objevila svůj utajený talent – soutěžící ji vyhodnotili jako jednoznačně nejlepší bachařku. Zato Regina v této roli absolutně selhala, protože neumí druhým nařizovat. S oběma rolemi se nejhůř vypořádala Pavlína, která má zřejmě problémy s dodržováním disciplíny i s jejím vyžadováním. Katastrofálně dopadl i Honza, ovšem z úplně jiného důvodu – už se zase držel v pozadí a téměř se neprojevoval.

Desáté Zúčtování již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Sledujte své oblíbence v přímém přenosu Vila živě dnes na Prima love ve 21:50!

Článek

Počítají do desíti?

Problém nejen VyVolených: Jak si poradit s výbuchem cholerika?

Emoce jsou rozjitřené, nálada kolísavá, slabší povahy nemusí napjaté situace vydýchat.

Článek

Partička ve Vile

Video: Partička ve Vile – Suchoš a Geňa se mají co učit!

Jak tvoří autoři jednoho z nejpopulárnějších primáckých pořadú Partička? VyVolení se v pondělí večer podívali na její nejnovější díl, který uvidíme na Primě dnes večer ve ...

VyVolení sehráli Partičku po svém. Koukněte se na video:


Článek

Regina si Vladka pořádně vychutnala

Video: I amatérky mohou překvapit

V erotické tanečnice se proměnily krátce před pondělní půlnocí všechny krásky z Vily, aby svou ladností a svůdností potěšily alespoň oči svých mužských kolegů a podráždily ...

VyVolené předvedly, co všechno se v nich skývá, a erotické dusno ve Vile by se dalo krájet. Mrkněte na video:

Článek

holky striptýz - Obrázek 13

Ženské zbraně ve Vile: Jak a kdo ničí muže ve Vile?

Ať chceme, nebo ne, nejsme všichni stejní. Ženy na rozdíl od mužů dokážou více taktizovat a využívat svých více či méně skrytých zbraní na sto procent.

Článek

Nic nebude!

Tři měsíce bez sexu jako VyVolení! Jaké to má následky?

V dlouhodobém partnerském vztahu se sexuální půst doporučuje pro zjitření smyslů.

Článek

Palcování - palce

Desáté Zúčtování již dnes večer. Koho pošlou VyVolení do Duelu?

Neúprosná pravidla reality show nařizují, že už dnes večer musí padnout další důležité rozhodnutí. I když je to stále těžší, budou VyVolení muset vybrat ze svého středu ...

Článek

V erotických tancích nemá Regina konkurenci

Jen pro plnoleté: Večer erotických tanců

Spousta jídla, dobré pití a trocha erotické inspirace – přesně to jsou předpoklady pro příjemný večer ve Vile VyVolených. Úkolu zatančit erotické tance se soutěžící dámy ...

Příptavy na erotické tance - Obrázek 1 Foto:

Erotika pro Honzu - Obrázek 1 Foto:

Erotika pro Vladka - Obrázek 1 Foto:

Erotika pro Pavlínu - Obrázek 1 Foto:

reklama

Stanice právě nevysílá
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Stanice právě nevysílá
DNES V TV
20.00
05:10 06:05
88%
Stanice právě nevysílá