Video: Emoce! Hádky! Stres! Kdo chtěl z Vily a kdo komu ublížil?

Eva ji utěšuje Foto: Eva ji utěšujeFoto: All

Úterní den byl ve Vile ve znamení hry na válku, nevinný úkol však přerostl ve skutečnou válku mezi táborem Thomase a ostatními soutěžícími. Nechyběly slzy, řev a dokonce ani fyzické násilí! Hádejte, kdo byl jeho původcem!

Ve Vile se hromadí negativní emoce a vznikají vztahy, které by se bez přehánění daly označit jako nenávistné: Thomas se Zdeňkou stojí na jedné straně barikády a při rozhodování mezi Vladkolandem a Románskou republikou pod vedením Romany neváhali ani vteřinu. Společně s nimi tam byla i Lucie. Její členové se nebáli ani silných slov:

Thomas: Největším s*áčem ve Vile je Láďa! Von potřebuje bejt furt ve skupině a nedokáže bejt sám za sebe!

Snaha o nějakou hru vycházela především ze strany Vladkolandu, Románská republika jakoukoliv aktivitu odmítá, za což dostávají od štábu trest: musí být zavření v prádelně jen ve spodním prádle, bez jídla a pití a se zákazem používat tamní toaletu. Zdeňka se odmítá vysvléknout, všichni z Románské republiky ťukají na Zpovědnici a chtějí opustit hru. V Thomasovi se probouzí agresivita a ze vzteku přivírá Láďovi hlavu do dveří! Lucie se hroutí a hystericky pláče, nechce být s ostatními ve Vile!

Vyhrocenou situaci se štáb snaží uklidnit úkolem: oba státy musí uzavřít mírovou dohodu! Thomas se Zdeňkou chtějí být ignorováni a na světlo opět vytahují příhodu ze Zdenčiných narozenin!

Thomas: Vždyť vy jste jí sebrali kytku, sežrali dort! S Markétou jste se vůbec neměli bavit… měli jste jí ignorovat! Ty, Nikol, si sebrala Zdeňce kytku! Jsi sobecká mrcha!

Nikol: Já že jsem sobecká mrcha? Já šla za Zdeňkou do ložnice třikrát, aby vyšla ven! Ona by za mnou nešla ani jednou!

Zdeňka se hádkám u stolu jen směje, to dožene Nikol k pláči: „Já tady nemůžu s těmahle zlejma lidma bejt!“

Vyhrocené situace a atmosféra, která jen jen vybuchnout, tak to vypadá ve Vile už téměř každý den!

Nezapomeňte sledovat dnešní Zprávy z Vily v 19.40 a Denní rekapitulaci ve 21.20 plnou srdceryvných scén!

Lucie se zhroutila Foto:

Video: Emoce, slzy a vztek!

Článek

Eva toho má za sebou opravdu hodně

Neuvěřitelný příběh Evy aneb Kolik je v lidech špíny a zla!!!

Dnes dopoledne dostali naši VyVolení prekérní úkol: měli si společně sednout a promluvit o svých 13. komnatách – tajemstvích, která by neměla vyplout na povrch, a ...

 

Článek

Thomasův odchod z Vily - Obrázek 3

Thomasova léčka: „Odcházím z Vily!“

Thomase dnes dopoledne z Vily odvedla policie, takzvaně k „podání vysvětlení“. Po zhruba hodinovém výslechu se do Vily vrátil. Nic ale není tak, jak vypadá!

 

Článek

Zdeňka má narozeniny

Zdeňka jde do Duelu: Zub jí zlomil vaz

Ve 3. Zúčtování dostala nejvíc palců silikonová královna Zdeňka. VyVolení si rozhodně nebrali servítky a s brunetkou bez zubu už rozhodně ve vile být nechtějí.

 

reklama