Video: Eva na Oscara – těhotenství jí všichni zbaštili

Pro jistotu taky studuje návod k těhotenskému testu Foto: Pro jistotu taky studuje návod k těhotenskému testuFoto: All

Dramaticky prožívá Eva své údajné těhotenství s Vladkem. A je tak přesvědčivá, že jí zatím všichni věří a nikoho nepřekvapuje, že by se Vladko mohl stát otcem. Nikol jí dokonce nabídla hlídání!

Zatímco Vladko tu a tam trefně prohodí, že mu ženy nejsou cizí, Eva při svých „těhotenských“ vystoupeních pořádně přitvrdila. Ranní nevolnosti, které ji vyhánějí od stolu uprostřed snídaně, nervové záchvaty, co si počne, žádost o těhotenský test. Který byl nakonec opravdu pozitivní! Která z těhulek mimo Vilu se o to zasloužila, není podstatné. Poněkud netradiční pár zkrátka rozehrál hodně drsnou hru. Jak dlouho vydrží?

Nikol utěšitelka

Eva předstírá, že je těhotenstvím naprosto zdrcená. Včera se tak usedavě rozbrečela v koupelně, že by se nad ní kámen ustrnul. Vzápětí sebou práskla na postel a odmítala celý svět. Není divu, že se jí hned ujala dobrosrdečná Nikol, která jí okamžitě začala utírat slzy a slibovat, že ji určitě podpoří. A když bude třeba, klidně jí i pohlídá mimčo. A tak Eva ještě přitvrdila: S bývalým přítelem už prý dokonce vybírali jména pro dítě, tentokrát je to ale něco jiného. Co tomu řekne Vladko? Bude se vůbec chtít ke svému potomkovi hlásit? Budoucí matku utěšovala i Mirka s Pavlínou, jen Romana jí nevěřila ani slovo.

Jak dlouho vydrží?

Krátce před půlnocí měli „budoucí rodiče“ další válečnou poradu. Vladko cítí, že jim Romana nevěří, a tak stále přemýšlejí, jak co nejdéle svou komedii udržet při životě. Jak ostatní VyVolení zareagují, až zjistí, že je po celou dobu tahali za nohu? Hlavně holky totiž do Evina problému investují spoustu citu a emocí, takže odhalení pravdy mohou považovat za obrovskou zradu. Eva z toho má pořádný strach, a tak je rozhodnutá hrát hru na těhotnou až do konce. Jinak jim to ostatní dají určitě pořádně sežrat!

Nenechte si ujít dnešní Duel na Primě ve 20.15!

Sledujte Zprávy z Vily v 19.40!

Evin těhotenský test je pozitivní. Podívejte se, jakou komedii rozehrála:

S budoucí matkou si Vladko neví rady Foto:

Článek

Pavlína je z ohrožení své partnerky zoufalá...

Thomas trefil do černého. Pavlína se bojí o svou lásku

Když jde o pět milionů, na gentlemanství se ve Vile nehraje. Thomas vyzval ve čtvrtek večer do Duelu Mirku, protože ji považuje za slabší soupeřku. Pavlína neudržela slzy, ...

O přízeň diváků se v pátek večer utkají Thomas a Mirka Foto:

Článek

Thomas si musí vše pořádně rozmyslet

Proč Thomase obcházejí holky obloukem? Bojí se, že je nakazí

Thomas má před večerním Duelem starosti navíc. Místo aby si sumíroval taktiku na Mirku, řeší divné pupínky. Kvůli nim ho holky obcházejí obloukem.

Ve čtvrté Výzvě si vybral Thomas do Duelu Mirku. Mrkněte, jak to bylo:

Článek

VV Eva

Eva je těhotná?

Vladko a Eva jsou pomalu nerozlučnou dvojkou – spí spolu v posteli a nebojí se ani vzájemného sprchování či doteků pod peřinou. Evě však začalo být poslední dobou špatně ...