Video: Eva s Romanou si málem vjely do vlasů!

Hádka Romana a Eva Foto: Hádka Romana a EvaFoto: All

Krásné ranní vstávání plné nadšeného očekávání, co přinese nový den. Tak takhle to ve Vile dnes ráno rozhodně nevypadalo! Vězeňskou náladu ve Vile rozvířila hádka Romany s Evou, a to tak, až se jejím obyvatelům zatočila hlava!

Eva s Romanou se možná nikdy neshodnou – tyhle dvě po sobě jdou jako slepice po „flusu“: Eva Romanu již několikrát označila za vysávačku energie a vadí jí její řešení maličkostí, Romana si zase nenechá nic líbit a nebojí se to dát Evě najevo...pěkně hlasitě a tzv. po jejím!

Ráno prvního vězeňského dne ve Vile rozhodně nebylo plné slunce a odpočatých úsměvů, naopak: holky si málem vjely do vlasů! A jak to vlastně začalo? Štáb naše soutěžící vzbudil velmi brzo ráno a Evě se do plnění ranního úkolu spjatého s vězeňským dnem vůbec nechtělo! (Evi, nebylas to ty, kdo Jafarovi vyčítal neplnění úkolů a laxní přístup?)

Romaně se zdálo, že Eva se nezapojuje a Eva se bránila tím, že tento úkol je pod její morální úroveň a že jí to připomíná „něco“ z venku! Romana nehodlala se svými poznámkami skončit a Eva se nakonec rozbrečela.

Článek

Poker face - Obrázek 5

Jak se bránit intrikám? Nejhorší metody ve Vile VyVolených!

Vila Vyvolených je džungle. Je to vlastně koncentrovaný svět nás ostatních. Poučme se z něj.

Řev, hádky, pláč a zoufalé pohledy přihlížejících – prostě další obyčejný den ve Vile!

Na video se mrkněte níže!

Nezapomeňte nás sledovat ve Speciálu v 18:00 a Denní rekapitulaci ve 22:20 na Prima Love!

Video: Romana vs. Eva

 

 

Článek

Eva si čte dopis - Obrázek 3

Jafarův dopis od srdce: Eva byla paf!

Po včerejším Duelu přišel za Evou Honza s tím, že pro ní něco má. Byl to dopis od Jafara, který pro ni napsala a svěřil ho Honzovi, aby ho dal Evě v případě, že vypadne. ...

Článek

holky striptýz - Obrázek 13

Ženské zbraně ve Vile: Jak a kdo ničí muže ve Vile?

Ať chceme, nebo ne, nejsme všichni stejní. Ženy na rozdíl od mužů dokáží více taktizovat a využívat svých více či méně skrytých zbraní na sto procent.

 

Článek

Otázky na Vladka - Obrázek 6

Video: Hádka: Vladko proti všem!

V dopise, který obdrželi VyVolení v pátek večer, stálo: Vladko má problém se sebeovládáním. Udělejte mu terapii! Jak si myslíte, milí diváci, že tohle mohlo skončit? Že ...

 

Článek

Hra na vězení - Obrázek 3

VyVolení mají vězeňský režim! Dostali víkend natvrdo!

Vila VyVolených se jako mávnutím proutku změnila z odpočinkového domu na tvrdé vězení! Jak to soutěžící snášejí? No, moc dobře ne!

 

Článek

Hra na vězení - Obrázek 4

Z Vily je vězení! Nechybí mundúry ani drsné bachařky!

4. řada reality show VyVolení je soutěž o mnohamilionovou výhru, a ne procházka růžovým sadem! Nikdo nesliboval, že to bude jednoduché!

Článek

Celulitida trápí i VyVolené

VyVolené ženy hyzdí celulitida! Co pomůže?

Celulitida. Slovo, které nerada vyslovuje každá z nás, ale bohužel většiny se osobně týká. A nezáleží na tom, zda jste VyVolená, či nikoliv.

reklama

Castle na zabití Foto:
14:35 15:35
19%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
13:55 14:55
86%
DNES V TV
20.00
Applikace speciál - podkladový obrázek Foto:
14:45 15:15
4%