Video: Halloween ve Vile! Strašidelné masky i věštění!

Halloween: Masky a věštění - Obrázek 11 Foto: Halloween: Masky a věštění - Obrázek 11Foto: All

Halloween – typický americký svátek, během něhož se lidé mění na prapodivná děsivá stvoření, samozřejmě pomocí masek! Naši VyVolení si ho uspořádali ve Vile! Jak probíhaly přípravy a co jim čarodějky Zdena a Regina „vyvěštily“?

Na začátku dne měli říct, kdo je největší mrtvola ve Vile, kdo jim pije krev a co pro ně byl největší horor!

Eva: Podle Evy je největší chodící mrtvola ve Vile asi ona, protože se dnes ještě nenamalovala. Nejvíce jí pije krev Romana, řeší nepodstatné problémy. Z mrtvých podle ní vstal Jafar, po Duelu, uvidíme, jak dlouho mu to vydrží. Nejvíce jí nahání hrůzu Honza, protože jí v noci dává lokty do obličeje. Největší horor ve Vile pro Evu byl, když jí lidé cpali věci, které má venku, a říkali jí k tomu rádoby chytré poznámky… a když se Thomas vrátil z Duelu s Mirkou.

Vladko: Chodící mrtvola je pro něj Jafar a někdy svým způsobem Eva. Krev mu pije Jafar svým taktizováním a promyšleným jednáním. Z mrtvých vstal Jafar. Vladkovi nenahání hrůzu nikdo, nahání mu hrůzu vývoj situace, která může nakazit všechny.

Lucka: Chodící mrtvola je pro ni Honza, který dýchal a žil, když byla ve Vile Nikol, teď už ztrácí úsměv. Nejvíce jí pije krev Eva, protože něco říká a Lucka jí nevěří. Z mrtvých vstal podle ní Jafar. Největší hrůzu Lucce nahání, Vladko, Jafar se umí dobře kontrolovat. Největší horor pro ni byl, když přišla o andělíčka, protože věřila, že skrz něj jí maminka posílá energii.

Honza: Chodící mrtvola je podle něj Eva, když nemá náladu. Nejvíce mu ve Vile pije krev Vladko. Kdo vstal z mrtvých? Jafar poté, co se vrátil z Duelu, vadí mu to, protože tu není Nikol. Hrůzu mu ve Vile nahání Vladko, protože ho ještě nikdo neporazil.

Článek

Co nás čeká v říjnu? Foto: thinkstock.com

Horoskop na listopad: Rozhodujte se hlavně podle srdce

Stojíte před změnou, která může výrazně zasáhnout váš život.

Jafar: Neví, kdo je chodící mrtvola. Nejvíce mu ve Vile pije krev Vladko, protože ho neustále osočuje z manipulování a taktizování. Z mrtvých vstali Vladko a Regina, vadí mu to, protože už jednou ve VV byli. Nejvíce mu nahání hrůzu? Asi nikdo.

(Lucka říká Jafarovi, že jim vyčítá, že se kácejí kvůli drobnostem, a on sám se hroutil kvůli tomu, že jeden den musel vařit. Vladkovi Jafar řekl, že studoval, aby nebyl debilní kuchař.)

Romana: Ve Vile je podle ní chodící mrtvola někdy Eva. Z mrtvých vstala Pavlína, poté, co odešla Mirka. Nejvíce jí nahání hrůzu ona sama, tím, jak je důvěřivá. Největší horor pro ni byl, když byl ve Vile Thomas, jak se vysmíval ženám, dětem, bral si do pusy její dceru.

Zdena: Chodící mrtvola je podle ní Eva, než se probudí. Nejvíce jí pije krev Jafar, když vypráví, protože mu půlku věcí nevěří. Hrůzu jí nahání Vladko, když na ní bafne.

Regina: Kdo jí nejvíce pije krev? Zatím nikdo. Kdo vstal z mrtvých? Už asi každý. Nejhůře snáší koupání před kamerami a záběry, když jí a kamera jí míří do pusy. Největší horor ve Vile: když se tak chytrý člověk jako Mirka nevrátila s kre*énem z Duelu, jen aby se někdo bavil.

Pavlína: Chodící mrtvoly jsou pro ni Eva a Honza, je na nich čím dál víc znát únava. Nejvíce jí ve Vile pijí krev všichni kromě Zdeny. Nejvíce jí nahání hrůzu asi ona sama. Největší horor ve Vile pro ni byl Thomas. (Pavlína skoro pláče, že je jí ze všeho „na blití“, ví, že to bude horší a horší.)

Naši VyVolení si měli vyrobit své vlastní strašidelné masky a Regina se Zdenou měli všem věštit budoucnost!

Lucka chtěla vědět, jak ji vnímají lidé, které venku opustila.

Věštba: Někým otřásla, někteří o ní pochybují, ale lidé, kteří jsou jí v srdci nejblíže, jí důvěřují a drží jí palce. Lucka by si měla víc důvěřovat.

Vladko chtěl vědět, jak jej vidí diváci.

Věštba: Karty mu radí nebýt tak uzavřený, mluvit více o svých pocitech a ukázat zranitelnost.

Jafarovi podle věštby na sobě něco vadí, ale má to přijmout a nebát se být více sám sebou.

Článek

Sáhněte si pro štěstí Foto: thinkstock.com

Sáhněte si pro štěstí a odhalte tajemství dne na webu Prima-Ženy.cz!

Ženy se hodně řídí intuicí, proto jsme ve spolupráci s kartářkou připravili i lahůdku – kartu dne, která napoví, jakým směrem se váš život může daný den vyvíjet. Zkuste ...

Pavlína se ptala, co má ve Vile zdokonalit.

Věštba: Pavlína nemá kapacitu někoho poslouchat. Když někoho nechce poslouchat, ať raději odejde. Lidé by si jí ale mohli zařadit do kategorie sobců a bláznů.

Romana se ptala, jak ji bere její dcera.

Věštba: Byla zvyklá na jinou mámu, teď ji vidí z jiného úhlu. Přes obrazovku se jí odhaluje.

Eva chtěla vědět, jak působí venku na fanoušky?

Věštba: Působí dost hekticky, nestíhají ji. Měla by ze sebe vybrat to, co by chtěla, aby bylo vidět nejvíc. Víc si sladit své nápady.

Honza měl stejnou otázku.

Věštba: Fanoušci by ho chtěli víc vidět, věci, které by chtěli vidět, nedělá. Měl by vypíchnout své přednosti, zatím je utlumený.

Nezapomeňte sledovat dnešní Duel ve 20:15 a Vilu živě ve 22:25 na Prima love!

 Video: Halloween

Fotogalerie: Halloween

Halloween: Masky a věštění - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

hori-primary

Video: Ve Vile hořelo!

O ožehavé situace není ve Vile nouze, tak žhavé, jako včera, to však ve Vile ještě nebylo. Vila totiž zažila požár! Naštěstí byl oheň rychle zažehnán. Čím? Aviváží!

 

Článek

9. Výzva - Obrázek 14

9. Výzva: Lucka si vybrala Jafara! Hostem byl Thomas!

Čtvrteční Výzva byla, ač se to zpočátku nezdálo, neskutečně napínavá. Vypalcovaná Lucka tvrdila, že ještě stále promýšlí, a tak diváky udržovala v nejistotě do poslední ...


Článek

Thomas Castello vypadá se svou blondýnou velmi spokojeně Foto: Jiří Janoušek

Thomasovo přiznání exkluzivně: Novou lásku si vyhlédl už na castingu do Vily

Nezaměstnaný kulturista Thomas Decastello redakci Prima Style exkluzivně přiznal, že si svoji současnou přítelkyni Silvii vyhlédl ještě před vstupem do Vily. Tím se ovšem ...

 

Článek

Jafarovo sebevědomí narostlo do oblak - Obrázek 1

Video: Jafar říká, co chtějí druzí slyšet

Lítá od jednoho k druhému a říká jim, co chtějí slyšet. Tak shrnul Jafarovo chování ve Vile Vladko. VyVolení sice neradi slyší, že s nimi někdo manipuluje, Vladko však ...

 

Článek

Vladka namíchlo, že po něm neustále někdo něco chce. Už toho má dost!

Vladko a infarkt. Nová reálná hrozba ve Vile

Temperamentní Vladko je zcela vyvedený z míry. Ostatní se mu trochu pošklebují a nevšímají si rizika, které hrozí. Vladko přišel o svůj způsob, jak ventilovat stres. A to ...

 

 

 

reklama

Prostřeno - img zastupce Foto:
17:45 18:55
45%
Ohnivý kuře Foto:
17:25 18:45
64%