Video: Honza začíná taktizovat! Štve ostatní proti Vladkovi!

VV Honza Foto: VV HonzaFoto: All

Honza – jeden ze dvou posledních mužů ve Vile – pomalu, ale jistě začíná rozjíždět svou vlastní hru! Během hádky Vladka s Reginou si pohotově přisadil! Do Vladka šije skoro pořád!

Honza při příchodu do Vily sliboval show a party… No, zatím na nic z toho nedošlo! Ale třeba na svou chvíli teprve čeká! Nejtěžšími momenty pro něj nejspíš bylo chvilkové vyřazení ze soutěže pro jeho laxní přístup k úkolům a celkové nezapojování se, a vyřazení jeho spřízněné duše ve Vile – Nikol!

Honza při každém Zúčtování dává palec Vladkovi a často to doprovází silnými řečmi – jako by ho Vladkova účast ve 4. řadě VyVolených nějakým způsobem vnitřně urážela! No, už měl dost času na to, aby se s tím vypořádal!

Poslední dobou si Honza navíc nenechá ujít ani jednu příležitost k tomu, aby proti Vladkovi ostatní poštval nebo si přisadil během některé z hádek, a nebojí se ani vzniklé spory přiostřovat svými řečmi! Podívejte se, jak se okamžitě přidal na stranu Reginy během jejich zeleninové hádky s Vladkem a jak se nebál předávat jí zkreslené informace o tom, co o ní Vladko řekl! Později během debaty o vyhazování nebo nevyhazování potravin se ale přidal na stranu Vladka!

Tak teď nevíme… Honza proti Vladkovi bojuje, ale jen někdy a tak nějak skrytě, zbaběle...

Nezapomeňte nás sledovat dnes ve Zúčtování a Výzvě ve 20:15 a Vile živě na Prima love ve 21:50!

Video: Honza jede do Vladka!

 

Článek

Třídění potravin

Video: Zeleninová hádka!

Naši VyVolení měli včera za úkol vytřídit lednici, ve které již pár potravin téměř pochoduje! Proto měla proběhnout dekontaminace! Skončilo to jak jinak než hádkou! ...

 

Článek

Zdenka a její chlapci Foto: facebook

Zdeničko, víš vůbec, co je ten chlap zač?

Silikonová neVyVolená Zdeňka Soušková se po odchodu z Vily ukazuje s pozoruhodnými typy mužů. A ti jsou mezi sebou navíc zvláštně provázaní.

 

Článek

Palce

Další Zúčtování již dnes! S Výzvou dohromady!

Poslední úterní Zúčtování bylo plné neočekávaných situací a překvapivých zvratů! Například: nejvíce palců dostala Zdena... a byla ze soutěže vyhozena ještě téhož večera! ...

 

Článek

VV Honza: jak to má?

Jak to Honza má? Na holky nebo na kluky?

Honza a Vladko, jediní dva muži ve Vile, se musejí kolem holek hodně otáčet! Je pravda, že toho testosteronu je tam pomálu! Vladko rozpoutal dokonce zajímavou debatu na ...


 

 

reklama

Friends Foto:
06:35 07:05
26%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15
Policie Hamburk I (1) Foto:
06:10 07:15
48%