Video: Jak psycholog Pepa rozebral Láďu

S Láďovou povahou si psycholog Pepa vůbec nevěděl rady Foto: S Láďovou povahou si psycholog Pepa vůbec nevěděl radyFoto: All

Nový VyVolený Pepa dostal úkol – vysvětlit Láďovi, co musí ve svém chování změnit, aby z něj byl dobrý boss. Jejich debata se však poněkud zvrtla – namísto praktických rad se Pepa proměnil v psychologa-amatéra. A chudáka Ládínka pořádně rozebral.

Je tichý, nenápadný, neumí se prosadit v kolektivu a už vůbec nedokáže na ostatní pořádně zařvat. I kdyby to bylo bezpodmínečně nutné. V armádě by jako velitel prostě neměl Láďa šanci. A tak Pepa dostal za úkol vysvětlit mu jako na to, aby si zjednal respekt. Koneckonců jako budoucí pedagog by měl toto umění zvládnout levou zadní.

Školitel se sice pustil do svého úkolu velmi odhodlaně, brzy mu ale Láďa vzal vítr z plachet svým bezbranným úsměvem. Zkrátka s tak úplně odlišným člověkem si Pepa nevěděl rady, takže vzápětí přešel od konkrétních rad, jak bossovat, k psychologickému rozboru Láďovy osobnosti. „Ty už nemůžeš bejt víc divnej. Budeš za hlupáka, za tupce. Určitě budeš chytrej kluk, tak toho musíš taky trochu využít. Já si myslím, že bys měl zajít k psychologovi,“ zakončil svůj nesouvislý projev zoufalý Pepa. Jeho školení ale přece jen přineslo nějaké výsledky: V přímém přenosu pátečního projevu ze sebe Láďa vypravil dokonce delší souvislé souvětí!

Pepa radil Ládovi, jak správně bossovat. Místo toho se ale ze zoufalství pustil do psychologického rozboru jeho osobnosti. Podívejte se:

Co je nového ve Vile? Nenechte si ujít VyVolení - Speciál na Primě dnes v 18:00!

Chcete vědět, co VyVolené opravdu potkalo v nejbližší budoucnosti? Sledujte Zprávy z Vily na Primě, dnes v 19:40!

Víte, co se děje za zdmi Vily VyVolených, když zhasnou světla? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, v neděli na Primě ve 23:05!

Článek

Pepa okamžitě vyrazil na lov a zdá se, že se Nikol chytá

Další láska ve Vile? Pepovi padla do oka Nikol

Zřejmě už s přesným plánem vstupoval do Vily lovec dívčích srdcí Pepa. Padla mu totiž do oka Nikol. A od samého začátku dělá všechno pro to, aby ho mezi ostatními ...

Článek

...čerpá další sílu z magické koule...

VyVolení odhalili budoucnost. Věštkyně Vladana se trefila

Svépomocí nahlédli VyVolení do sfér okultismu. V předpovídání budoucnosti se vystřídaly hned dvě renomované věštkyně. Jejich předpovědi prokázaly, že i v tomto oboru jsou ...

Pavlína líčí Madame Vladanu Foto:

Věštění budoucnosti se Vladkovi opravdu dařilo, s Thomasem už to bylo slabší. Posuďte dami, jak jim to šlo:

Článek

Nikol je vítěz Foto: archiv FTV Prima

Z Duelu se vrátila Nikol. Thomasova láska v troskách

První dívčí Duel, a navíc ještě mezi dvěma půvabnými brunetkami. To nenechalo nikoho chladným. S blížícím se verdiktem gradovaly v pátek večer emoce ve Vile i ve studiu ...

3. Duel - Obrázek 1 Foto:

Zdenička se nevrátila z duelu - Obrázek 1 Foto:

Ve třetím Duelu poslala Zdenču domů Nikol. Podívejte se na první dívčí souboj, plný emocí:

Článek

Příliš nároční rodiče mohou dítě stresovat Foto: thinkstock.com

Jak se na nás podepisují naši rodiče?

Pro dívku je role otce v jejím životě více než důležitá...

Článek

Šla byste do něho? Foto: archiv

Konečně pokoukání pro ženy: Nej sexy gigolové!

Prima LOVE pro své divačky nachystala zajímavou reality show. Přinášíme i podrobnosti ze života mužů, kvůli kterým stojí za to reality show Gigolové sledovat.

reklama

Místo činu: Mnichov Foto:
00:15 02:05
22%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Ztracený ráj Rapa Nui Foto:
00:05 01:05
47%
Volejte věštce - nový Foto:
23:45 01:55
38%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20