Video: Ložnice ve Vile zažila divokou akrobacii

VV akrobacie Foto: VV akrobacieFoto: All

Zbývají poslední 3 a ve Vile už jsou opravdu dlouho, není divu, že už jim to tzv. leze na mozek a vymýšlejí nejrůznější způsoby, jak se zabavit. Třeba jako včera!

VyVolení totiž strávili část pondělního odpoledne v ložnici. A co že tam vyváděli? No přece akrobacii! Vladko zkoušel svou sílu v nohou a rukou, na kterých se střídavě pokoušel zvednout Pavlínu a Romanu. Romana se mu prý zvedala lépe, protože: „…má to břicho“, Pavlína zase snáze držela balanc a jejich akrobatický kousek vzdáleně (ale opravdu vzdáleně) připomínal světoznámou vodní scénu z Hříšného tance se zvedačkou. Romana pak zkoušela na nohou zvedat Vladka – ten se do toho ale bál jít naplno, a tak toho raději po chvilce zanechal, a potom i Pavlínu – tu zvedla téměř desetkrát a procvičila tak stehenní svaly. Nakonec na lopatky dostali i Pavlínu, která chtěla zkusit zvednout Vladka: ten jí jeden pokus dopřál, ale bál se, aby si neuhnala kýlu, a tak toho, i přes její přemlouvání a přesvědčování, že to „dá“, po chvilce nechal.

Nezapomeňte sledovat dnešní Zúčtování a Výzvu ve 20:15 a Vilu živě ve 21:50 na Prima Love!

Video: Akrobacie v posteli


Článek

VV Schovka

Kam se všichni poděli? Vladko ve Vile osiřel!

Ve Vile už zbývají poslední tři soutěžící a Vila, která byla na začátku soutěže všem těsná, se najednou zdá být obrovská. A co teprve, když se dva soutěžící úplně ztratí!

Článek

Celulitida trápí i VyVolené

Silná káva: VyVolené ženy hyzdí celulitida! Co pomůže?

Celulitida. Slovo, které nerada vyslovuje každá z nás, ale bohužel většiny se osobně týká. A nezáleží na tom, zda jste VyVolená, či nikoliv.

 

Článek

Vojna VyVolených

Video: Válka ve Vile: Ovocné útoky nebraly konce!

V pondělí večer přišel do Vily dopis, který soutěžícím oznamuje, že je třeba Vilu bránit před narušiteli a proto musí být ustaven vojenský útvar Vila pod vedením ...

 

Článek

Vladko drhne koupelnu

Video: Úklid ve Vile: koupelnu kartáčkem, ložnici pinzetou!

Ve Vile zbyli tři a tak, jak jim byla v plném počtu zpočátku příliš těsná, nyní se v jejích prostorách spíše hledají. Zábavu si ale najdou i tak!

 

Článek

3 zbývají

Finále VyVolených se blíží: Jak to všechno bude?

Poslední týden 4. řady VyVolených běží a každou minutou se našim soutěžícím krátí vyměřený čas, který jim byl ve hře dán. Jak jej využijí a co všechno je tento týden čeká? ...

Článek

holky striptýz - Obrázek 13

Ženské zbraně ve Vile: Jak a kdo ničí muže ve Vile?

Ať chceme, nebo ne, nejsme všichni stejní. Ženy na rozdíl od mužů dokážou více taktizovat a využívat svých více či méně skrytých zbraní na sto procent.

 

reklama

Na vlnách lásky Foto:
04:00 05:55
1%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Graceland Foto:
03:35 04:15
67%