Video: Mirka u VyVolených: Thomasovi by dávala kotel

Mirka backstage - Obrázek 3 Foto: Mirka backstage - Obrázek 3Foto: All

Na návštěvu zázemí reality show VyVolení dorazila v neděli vyřazená Mirka. Její soupeř v Duelu jí stále leží v žaludku jako kámen. Kdyby se mohla do Vily vrátit, dostával by prý od ní Thomas každý den pořádný kotel.

S takovou averzí, jakou má Mirka k Thomasovi, se nesetkáváme příliš často. Namakaný svalovec v ní vypěstoval svým chováním těžkou alergii, hraničící až s nenávistí. Kdyby mohla vrátit čas, byla by prý ve Vile úplně jiná Sokolová, která by si určitě přestala brát vůči němu servítky. Na hrubý pytel, hrubá záplata. Mirka tvrdí, že se ve Vile pořádně poučila a už by jeho arogantním a leckdy až sprostým poznámkám a útokům neustupovala. Teď by od ní Thomas dostával pořádný kotel.

Strach o Pavlínu

O svou partnerku Pavlínu si Mirka dělá velké starosti, tak sesypanou, jako po pátečním Duelu, ji ještě v životě neviděla. Není divu, že se na ni ráda podívala alespoň přes zrcadlo v kamerovém crossu. Na ostatní VyVolené se soustředit nedokázala, měla oči jenom pro ni. A velmi ji překvapilo, jak jsou kameramani k soutěžícím blízko. Nebýt stěny, stačilo by natáhnout ruku. Mirka doufá, že se Pavlína sebere a bude dál bojovat za obě. A že hlasy, určené původně jí, budou jejich fanoušci posílat Pavlíně.

Jak Mirka prožívala návštěvu VyVolených z druhé strany? Podívejte se:

Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Chcete se dozvědět, co se děje ve Vile, když ostatní spí? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!

Pavlína nesla Mirčino vyřazení velmi těžce. Koukněte se:

Článek

Lékař nařídil Thomasovi okamžitou izolaci

Vilu přepadl virus. Thomas v karanténě, všichni donaha!

Nečekaná zdravotní komplikace přepadla Vilu VyVolených. A tentorát to opravdu není vtip. Na VyVolené zaútočil nakažlivý virus, který si vzal na mušku Thomase. Tetovaný ...

Doktor ve Vile - Obrázek 1 Foto:

Článek

Honza musel vyjádřit pantomimou, co má rád

Honza to řekne pantomimou

Jak se představit soupeřům netradičně? Nováček Honza dostal za úkol prozradit o sobě VyVoleným vše podstatné pantomimou. A ostatní hádali. Jak se mu to povedlo?

Pantomimou měl Honza říct ostatním... Foto:

Článek

Zatímco Eva se vrhla Vladkovi kolem krku, Thomase málem klepla pepka

Thomas zuří, Vladka dokonce uráží

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi, říká staré přísloví, kterým se zřejmě striktně řídí Thomas. Zatímco on ostatní fingovaným vyloučením z VyVolených za nos vodit ...

Vladko je zpět! - Obrázek 1 Foto:

Článek

No nazdar, tak tohle ude teprve fičák!

Z kamarádek se staly sokyně Nikol: Evo, tys mě podrazila!

Život ve Vile připomíná chvílemi přesýpací hodiny. Jedno otočení a z přítelkyň se stanou rivalky na život a na smrt. Nepřátelství mezi Romanou a Evou je skoro stejně ...

Eva a Nikol - Obrázek 1 Foto: