Video: Odchod Nikol VyVolené vykolejil

Nikol jde domů - Obrázek 4 Foto: Nikol jde domů - Obrázek 4Foto: All

Výsledek osmého Duelu vzal VyVoleným poslední zbytky sebejistoty. Zatímco Nikol považovali za silnou hráčku a jednu z favoritek soutěže, fanoušci to zjevně vidí jinak. Po Jafarově návratu připomínala atmosféra ve Vile tragický skon nejmilovanějšího členy rodiny.

Zatímco Nikol byla ve Vile od samého začátku, Jafar v ní strávil do Duelu pouze jedenáct dní. Ani jednoho z VyVolených tudíž ani nenapadlo, že by mohl nad oblíbenou kráskou zvítězit. Řada z nich sice na otázku, koho chtějí zpátky, dala přednost právě jemu, protože od něj očekávala větší akčnost. O Nikolině vítězství však nikdo nepochyboval. „Musí se vrátit. Má mého pejska a já zase její boty,“ zdůvodnila Lucka své přání trávit další dny ve Vile právě s ní. Fanoušci, kteří oběma soupeřům posílali do Duelu své hlasy, to však viděli jinak a Nikol s Jafarem prohrála v poměru 38:62.

 

Jako v hrobě

Takové ticho zavládlo ve Vile v prvním okamžiku, když se z Duelu vrátil Jafar. Soupeři mu sice blahopřáli, žádné veselí se ale nekonalo. VyVolení utrpěli šok. Doposud totiž měli relativně jasnou představu, kdo z nich je silný hráč a kdo nikoli. Na nováčka Jafara by býval nikdo z nich nevsadil ani zlámanou grešli. Teď však budou muset přehodnotit své závěry a při plánování další taktiky znovu zhodnotit schopnosti soupeřů ve vztahu k možnému očekávání diváků. Nebudou to ale mít snadné. Mají se vůbec čeho chytit?

Nikol jde domů - Obrázek 1 Foto:

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, dnes na Primě v 18:00!

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Článek

Regina ve Vile - Obrázek 5

Divoká Regina novou soupeřkou ve Vile

Zatímco jedné soupeřky se VyVolení v pátečním Duelu zbavili, vzápětí další dostali. Do Vily přišla nezapomenutelná Regina z první řady VyVolených, aby se s nimi utkala o ...

Regina ve Vile - Obrázek 1 Foto:

Článek

8.Duel - Obrázek 12

Osmý Duel způsobil VyVoleným šok. Proč zvítězil Jafar?

Po pouhých jedenácti dnech ve Vile poslali VyVolení tento týden do Duelu obra Jafara, a když si zvolil za soupeřku krásku Vily Nikol, všichni považovali výsledek jejich ...

Jafar zpět ve Vile - Obrázek 1 Foto:

Článek

8.Duel

V Duelu zvítězil Jafar !!!

Duel mezi Jafarem a Nikol byl neuvěřitelně napínavý a atmosféra ve studiu by se dala krájet! Nakonec jste poslali zpátky do Vily Jafara! Nikol jde domů!

8.Duel - Obrázek 1 Foto:

Článek

Cukr, káva.......

Video: Cukr, káva, limonáda, čaj, rum, bum!

Čas si naši VyVolení krátí nejrůznějšími hrami, někdy jsou zábavné, někdy méně a někdy se pomocí nich vrací do dětských let. To byl i případ včerejšího dne!

Článek

Pepa z Vily

Pepa po odchodu z Vily: Otevřená zpověď!

Ve čtvrtek večer přišla do Vily opět vzácná návštěva: tentokrát se na své bývalé soupeře přišel podívat Pepa! Jak vše prožíval? My jsme si ho pozvali na kobereček!

Ja prožíval Pepa svou návštěvu ve Vile? Podívejte se na video: