Video: Pacient Thomas: Kdo mu pofoukal bebíčka?

V době karantény byla jeho ošetřovatelkou zvolena Lucie Foto: V době karantény byla jeho ošetřovatelkou zvolena LucieFoto: All

Thomas prostřídal za dobu svého pobytu ve Vile už několik rolí: byl za drsňáka, agresora, zamilovaného ochranitele Zdeničky. Poslední dobou však zastává roli jen jednu, a to roli pacienta!

Minulý víkend se u Thomase objevil zákeřný vir – po prohlédnutí doktorem mu byl diagnostikován nepříjemný pásový opar, který může být vysoce nakažlivý. Thomasovi byl pro jistotu přikázán klid na lůžku, a dokonce karanténa. Bylo vidět, že Thomasovi naprostá izolace od všeho a od všech ve Vile vůbec nevadí a naopak mu přišla docela vhod. Musíme říct, že doktorovo nařízení, týkající se klidu na lůžku, splnil do puntíku. Samozřejmě všichni doufáme, že se brzy uzdraví!

Právě Thomas je tím, komu se nejrůznější nemoci a nehody vyhýbají nejméně – pamatujete, jak ho bolela ruka? Nebo jak ho pálilo v krku? Tak nějak se vlastně pořád z něčeho léčí…

Naši VyVolení se jej během čtvrtečního odpoledne snažili uzdravit. Měli si vymyslet léčebnou metodu a praktikovat ji na něm v ložnici: Lucka praktikovala baňkování, Pepa ho potíral mastí, Vladko masíroval stehna, Honza z něj vymítal ďábla, Nikol předávala energii, Láďa mu dal inhalovat svíčku, Pavlína na něj kapala vosk a šlapala mu po zádech, Romana mu zpívala prazvláštní píseň na dodání energie.

Snad se našim soutěžícím podařilo z Thomase všechny neduhy dostat! Aby nám jej zase něco neskolilo!

Nezapomeňte nás sledovat dnes ve Zprávách z Vily v 19:40, v Duelu ve 20:15 a Denní rekapitulaci ve 22:35 na Prima Love!

Video: VyVolení šamani

Fotogalerie: Pacient Thomas

Thomas musel zůstat v klidu Foto:

 

Článek

Sumo - Obrázek 6

Video: Zápasy sumo! Kdo koho „sundal“?

Během čtvrtečního dne, který se nesl v japonském duchu, si mohli naši soutěžící vyzkoušet, jaké to je být v kůži zápasníka sumo!

 

Článek

Lékař nařídil Thomasovi okamžitou izolaci

Víkend VyVolených: Slzy, odchod Vladka i nakažlivý virus!

Poslední víkend VyVolených se rozhodně nenesl v poklidném duchu a na odpočinek mohli naši soutěžící taky úplně zapomenout!

 

Článek

Žhavá noc

Na holky, nebo na kluky? Nerozhodný Ládík si včera v noci vybral!

Kdo včera večer pozoroval ve Vile Ládíka poprvé v životě, nemohl vůbec pochybovat o jeho sexuální orientaci! Alkoholem posílený panic Ládík se totiž vrhnul na líbání Lucky ...

reklama

Hudba z Marsu Foto:
23:40 01:30
20%
DNES V TV
20.00
DNES V TVLov Foto:
20.00
Hangár 1: Akta UFO Foto:
23:10 00:05
86%
DNES V TVLov Foto:
20.00
22:10 00:05
95%
Volejte věštce - nový Foto:
23:45 01:55
14%
DNES V TV
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20