Video: Romana s Reginou řešily sex!

Regina a Romana se baví o sexu Foto: Regina a Romana se baví o sexuFoto: All

Některá přátelství ve Vile jsou prazvláštní, některá nejspíš vydrží navždy, některá mají naopak jepičí život. Společnou řeč ale najdou asi všichni. Třeba Romana s Reginou! Vážně! Nekecáme!

Na dvorku vznikla v úterý zajímavá debata, o to zajímavější, že byla mezi Reginou a Romanou – dvěma ženami, které mezi sebou mají spory téměř od samého začátku a které si většinou nemohou přijít na jméno! Během líčení a zkrášlování se holky daly do řeči a probrali co jiného než sex – nebo spíš jeho nedostatek! Obě holky si spolu v tomhle tématu docela notovaly! Alespoň něco mají společné! Mrkněte na video, jak to holky pěkně pořešily!

Nezapomeňte nás sledovat v Denní rekapitulaci ve 21:20 na Prima Love!

Video: Romana s Reginou o sexu!


Článek

Palce

Včerejší Zúčtování anulováno! Další již zítra!

Po úterním, velice nezvyklém, Zúčtování by se dalo říct, že jsme tam, kde jsme byli. Výsledky v pořadí již 10. Zúčtování byly totiž anulovány!

 

Článek

Dívčí války

Video: Dívčí válka...namokro!

Vila VyVolených toho zažila už mnoho…náš štáb ale úkoly pro soutěžící zdaleka nevyčerpal! Tentokrát jsme se rozhodli je trochu ušpinit! Ale nebojte…určitě je na co koukat!

 

Článek

Vladko laškuje s Romanou

Video: Vladkovi chybí dotek! Málem skočil na Romanu!

Po zhruba 60 dnech pobytu ve Vile našim VyVoleným schází spousta věcí. Včera měl lehkou krizi Vladko. Co postrádá nejvíc? Volnost pohybu ani televize to není! Chybí mu ...

 

Článek

10. Zúčtování - Obrázek 5

Video: Regina ve svém živlu: Jako tanečnice!

Ve Vile čím dál tím více bují erotické napětí a dusno! Regina této atmosféře svým úžasně smyslným erotickým tancem ještě přidala! Pozor, možná se vám orosí obrazovka!

 

Článek

Zdeny odchod

Atmosféra po Zúčtování: Nové skupinky i tajná spiknutí!

10. Zúčtování bylo neskutečně dramatické! Vypalcovaná byla Zdena, ale to nebylo všechno! Během exkluzivního vstupu Terezy Pergnerové do Vily skrze televizní obrazovku v ...