Video: Škrt Vladko šetřil na druhých

A to ještě netuší, co ho čeká… Foto: A to ještě netuší, co ho čeká…Foto: All

„Krize je krize, musíme počítat každou korunu,“ prohlásil režisér Vladko, když se chystal zpracovat konečný účet natáčení filmu VyVolená, čímž přiměl herce slevit z původních požadavků. Později se navíc nestačili divit, jaký udělaly jejich těžce vydělané penízky kotrmelec.

Honza, který hrál Thomase, měl ve smlouvě půlmilionový honorář, představitelka Zdeničky Nikol si svůj zaručeně jedinečný výkon v celovečerním filmu zhodnotila hned na milion. Šetrný režisér Vladko si to však s nimi obratem vyřídil. Chtějí být na stříbrném plátně, které znamená svět? Chtějí se navždy zapsat do povědomí diváků na celém světě díky roli v zaručeném kasovním trháku? Tak musí slevit!

Nikol slevila o čtvrt melounu

Mít práci, nebo nemít? Krásná Nikol ještě ráda souhlasila, že se na její výplatnici místo vysněné sedmimístné částky objeví pouze 725 tisíc. Skromnější Honza měl původně ve smlouvě pouze půl milionu, za skvělý herecký výkon mu však při konečném zúčtování rejža něco přihodil, takže si nakonec přišel na 625 tisíc. Nejlépe zaplacen byl samozřejmě režisér Vladko, kterému přistálo na pomyslném účtu 945 tisíc. Jeho pravá ruka, asistentka režie Lucie, si nekonečným žvýkáním a pilováním nehtíků přišla na 800 tisíc. Tudíž stejně jako scenárista Thomas, jenž se údajně se svým příběhem patlal neuvěřitelné dva roky (přitom mu ve Vile na lásku jako trám stačily pouhé čtyři týdny). S 625 tisíci na kontě si rozhodně nemohla stěžovat ani kameramanka Pavlína.

Smutné konce

Odměny dalších členů štábu se u pohybovaly ve značně odlišných mezích – zvukař Ládík si vydělal 195 tisíc, kostymérka a maskérka 145 a catering-klapka Romana 140 tisíc. Na první pohled částky sice více než pěkné, vzápětí však s nimi pořádně zatočila inflace. A tak VyVolení museli své honoráře vydělit 10 000. Aby však výsledek nebyl tak úplně tristní, mohli si za ně objednat cokoli, po čem jejich srdce zatoužila.

VyVolení natáčeli film sami o sobě. Mrkněte na video:

Asistentka režie Lucka neboli Vladkův hromosvod Foto:

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Nenechte si ujít Denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20!

Asistentka režie Lucka neboli Vladkův hromosvod Foto:

Článek

Nervového vypětí není ve Vile ušetřen nikdo. Thomas si tak dokonce uhnal pásový opar

Šesté Zúčtování již v úterý večer – sledujte přímý přenos ve 20.15!

S blížícím se dalším Zúčtováním dál graduje souboj mezi Vladkovými přívrženci a odpůrci. Kdo odejde tentokrát od tabule s nejvyšším počtem palců? Troufnou si VyVolení na ...

Článek

Romana

Romana v šoku: Přitahuje krasavce z Vily, sám jí to přiznal

Naprosto nečekaným překvapením skončila pro Romanu debata o erotických představách, kterou VyVolení rozpoutali. Od Honzy sklidila zajímavý kompliment, na který se ostatní ...

Článek

VyVolení natáčeli film o Zdeničce a Thomasovi

Natáčení ve Vile: Režisér šílel, autor se vztekal

Zákeřnosti filmařského řemesla okusili VyVolení na vlastní kůži při natáčení filmu o Thomasovi a Zdeničce. Rejža Vladko byl neustále na infarkt, scenárista Thomas zase ...

Článek

vecirek - Obrázek 1

Večírek: VyVolení odpískali poločas!

4. řada reality show VyVolení je v polovině. Taková příležitost přímo vybízí k tomu to pořádně oslavit, a taky že ano! Party to byla veliká!

Večírek Poločas - Obrázek 1 Foto:

Článek

Casting - Obrázek 2

Video: Casting do filmu: Kdo dostal roli?

Neděle patřila filmu! Zatímco polovina z vás se na ně určitě doma dívala, naši VyVolení jeden natáčeli! Vše začalo, jak to tak u filmu bývá, castingem! Jak to probíhalo?

Casting - Obrázek 1 Foto:

reklama

Siska Foto:
12:10 13:35
6%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Closer IV (11)
Closer Foto:
11:55 12:55
33%