Video: Smích jako z hororu. Romaniny decibely už všechny unavují

Když Romana spustí, nelze před ní uniknout Foto: Když Romana spustí, nelze před ní uniknoutFoto: All

Když se zasměje, pukají skály. Pokud chce někomu něco říct, je slyšet pomalu až za zdmi Vily. A potřebu komunikovat s druhými má prakticky neustále. Někteří VyVolení už mají chvílemi Romanina hlasu plné zuby.

 

Oč je menší, tím víc je slyšet. Je jí všude plno. Kdyby své hlasivky školila a trénovala pod odborným vedením od dětství, dnes by suverénně přeřvala i sparťanský stadion. Romana má v hrdle potenciál, za který by se nemusel stydět ani velitel zásahové jednotky. O zlatu se však v jejím případě bohužel mluvit nedá.

Je to psycho!

Romanina ukecanost kdekoho zmáhá, i když je právě v pohodě. Když jí navíc náhodou povolí nervy, promění se její i jindy dost hlasitý projev v řev, který překoná i Vladkovy proslulé hysteráky. A stejně obtížné je vydýchat i její smích. Nebo spíš řehot psychopatického vraha. A že se směje ráda a často!

Talent pro horor

Režisér podřadného hororu by jistě její výkony rozjásaně ocenil a nejspíš by je vyvážil zlatem. Když ale začne, zoufalci ve štábu VyVolených si bleskurychle strhávají sluchátka z uší, aby nepřišli o poslední zbytky sluchu, a v izolaci, kterou s ní VyVolení sdílejí, začíná být její řehot prostě k nepřežití. Možná se soutěžící brzy začnou budit uprostřed noci děsem!

Romana to umí tak rozjet, že druhým málem praskne hlava. Podívejte se:

 

Víte, co se děje za zdmi Vily VyVolených, když zhasnou světla? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, dnes na Primě ve 23.05!

Článek

romana 2  - Obrázek 2

Romana dostala hysterický záchvat

Pozdní sobotní odpoledne trávili Vyvolení za staženými roletami. Dlouho si mysleli, že štáb tam opravuje sušičku, ale to byli na omylu.

romana 2  - Obrázek 1 Foto:

Článek

zdenka-backstage

Video: Ostříhaná Zdenča spala od pátku tři hodiny

Zbrusu nová Zdeňka, která od pátku téměř nespala, se přišla v neděli podívat na Vilu VyVolených z druhé strany. Vyřazení ze show nelituje, stýská se jí však po Thomasovi, ...

Vyřazená Zdenička nahlédla do zákulisí reality show. Koukněte, jak to s ní zamávalo:

Článek

lucka promena - Obrázek 3

Lucka vyrostla do krásy

Kamery jsou kamery, a tak jednou z největších dámských starostí ve Vile je vzhled. Největší proměnou zatím prošla Lucka a rozhodně jí prospěla. Podívejte se, jak jí to sekne!

Lucka proměna - Obrázek 1 Foto:

Článek

Pohřeb  - Obrázek 3

Video: Pohřeb ve Vile. Thomas se rozloučil se Zdenčou

Obřadný konec své velké lásky ke Zdeničce uspořádal Thomas a narozeninovou kytku, která po ní ve Vile zbyla, dokonce zahodil přes zeď. Má to snad znamenat, že jeho velká ...

Pohřeb  - Obrázek 1 Foto:

Mrkněte, jak probíhalo ve Vile rozloučení se Zdeničkou:

Článek

Studená sprcha - Obrázek 5

Z Vily se ozýval řev, jakoby tam vraždili. VyVolení dostali studenou sprchu

Některé horké hlavy ve Vile už zřejmě potřebovaly pořádně zchladit, a tak se štáb rozhodl, že tento problém vyřeší velmi radikálně. Místo ranní rozcvičky dostali VyVolení ...

Studená sprcha - Obrázek 1 Foto:


reklama

Castle na zabití Foto:
14:35 15:35
41%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Polární moře Foto:
14:55 15:55
13%
DNES V TV
20.00
Applikace speciál - podkladový obrázek Foto:
14:45 15:15
60%