Video: Super Duel: Emoce, křik i adrenalin

Super Duel - Obrázek 7 Foto: Super Duel - Obrázek 7Foto: All

Čtyři lidé ve studiu, z nichž osud dvou měl být navždy zpečetěn!Včerejší Super Duel byl pravděpodobně jedním z nejnapínavějších momentů, které jsme v celé soutěži zatím zažili.

Náročný týden

Průběh tohoto týdne už určitě znáte nazpaměť: v úterý byl zúčtován Vlado a vyzval Honzu, ve čtvrtek dostala nejvíce palců Pavlína a vyzvala Evu! Páteční Super Duel tak sliboval rozřešení hned dvou prekérních vztahů, které ve Vile již nějakou dobu otravují vzduch.

Super Duel

Vzhledem k tomu, že vše probíhalo hned dvakrát, na nějaké okolkování nezbyl čas: Tereza Pergnerová si postupně do Vily skrze obrazovku přišla pro celou čtveřici duelantů, kteří měli možnost se rozloučit se zbytkem osazenstva. Když se loučila poslední Eva, měla tam ale vlastně jen Romanu a Lucku! Ve studiu se pak Honza neubránil osočování Vlada, zároveň ale přiznal, že jej obdivuje za perfektní plnění úkolů. Vlado o Honzovi podotkl to samé! Na holkách bylo znát, že vztah mezi nimi není tak vyhrocený a negativní, zato se Eva opětovně „pouštěla“ do Vladka a nechala si ujít příležitosti, aby podotkla, že jí „svým chováním zklamal“. Ve studiu však měl znatelně větší podporu právě Vladko a Pavlína, která se po svém příchodu nemohla přestat dívat do řad svých příbuzných a na Mirku, která jí samozřejmě přijela podpořit.

Výsledky byly jednoznačné

Když se ukázal procentový graf u dvou neznámých siluet, jedna z 89 a druhá s 11 %, rozdíl byl tak velký, že už bylo všem celkem jasné, že Honza našeho Vladka o tolik prostě nemohl porazit. To jste však ještě neviděli graf dívčího Duelu: Pavlína totiž porazila Evu v poměru 95 ku 5 !!!!!

Návrat

Oba byli totálně nabití adrenalinem a příchod do Vily představoval spíše záchvat: pavlína vtrhla na dvorek a ječela: „Já jsem domáááááááááá...“ Úplně tak zastínila Vladka, který na ní koukal trochu vyjukaně. Holky: Romana s Luckou, se ale schovávaly v koupelně. Jako vtípek by to bylo dobré, kdyby se na příchozí potom okamžitě vrhly. Přivítání ale bylo víc než vlažné, spíš nijaké! Romana se do Pavlíny okamžitě pustila: „No jo, tak už asi nechceš domů viď!“

Honza se rozloučil s Luckou a Pavlínou, Eva se rozloučila s Luckou a Romanou. Tím skončila cesta dvou soutěžících, další ale o vaši přízeň ještě zabojují!

Nezapomeňte sledovat dnešní Speciál v 18:00 a Denní rekapitulaci ve 22:15 na Prima Love!

Fotogalerie: Super Duel

Super Duel - Obrázek 1 Foto:

Video: Super Duel


Video Super Duel v TV: 


 

Článek

Svádění Vlada - Obrázek 5

Tři ženy a jeden muž. Příliš mnoho feromonů ve Vile, jak to dopadlo? Holky ho doslova sváděly!

Taky si říkáte, jak se bude našim VyVoleným ve Vile žít ve čtyřech? Včerejší noc by vám mohla napovědět, že nudit se nejspíš nebudou!

 

Článek

Honza plní sliby - Obrázek 5

Honza a Eva jdou domů - Jejich TOP VIDEA z Vily

Páteční Superduel dvou dvojic vyřadil Honzu s Evou. Ta prohrála s Pavlínou drtivým způsobem a přičítá to hlavně tomu, že v posledních dnech projevila svůj názor na silného ...

 

Článek

SUPERDUEL

Super Duel skončil! Vítězové jsou Vladko a Pavlína!

Dnešní Super Duel byl neuvěřitelně dramatický a napínavý: takové bývají sice všechny Duely, ale tentokrát jsme to všechno měli hned dvakrát! Ze čtyř superduelantů se do ...

 

Článek

Nikol Backstage - Obrázek 3

Nikol Trojanová z VV: Ano, spiknutí proti Vladkovi existuje!

NeVyVolená Nikol Trojanová sice ze soutěže už vypadla, ale dál pravidelně sleduje přes internetové kamery své bývalé kolegy. Brunetka přiznala, že od začátku byli všichni ...

 

reklama

Dařbuján a Pandrhola Foto:
16:10 17:45
24%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
Closer IV (14)
Closer Foto:
16:25 17:20
12%