Video: Thomas alias kamarádka Gábina!

Thomas a Zdeňka na terase Foto: Thomas a Zdeňka na teraseFoto: All

Thomas se prezentuje jako velký drsňák, kterého jen tak něco nerozhází. Jediným člověkem, ke kterému ve Vilec chová nějaké hlubší city, je samozřejmě Zdenička. Ve Vile jí pomáhá, jak může!

Ve čtvrtek večer měla naše milá Zdeňka velký splín. S holkami ve Vile se nijak zvlášť nesblížila, a tak jí velice chybí kamarádka. Na terase s Thomasem vzpomínala na svou nejlepší kamarádku Gábinu, se kterou si vždycky skvěle popovídají, a Thomas se rozhodl Zdeňce Gábinu nahradit! Ukázal tak i jinou stránku než je ta drsná: umí být i milý a zábavný! Mrkněte se na naše video!

 

 

 

Článek

Martin - Obrázek 6

Martin, SMSkový mág!

Ve čtvrteční Výzvě si Eva zvolila za svého soupeře do Duelu Martina, tajemného málomluvného mladíka s averzí k plnění úkolů a téměř všem druhům zábavy.

 

Článek

No to snad... To ne! Co to vidím! Foto: archiv

Thomasi, radši zůstaň ve vile! Venku číhá šílená fanynka

Tak snad aby tam ve Vile zůstal Thomas co nejdéle. Jak jsme zjistili, čeká na něj venku šílená fanynka jménem Sandrita. Na soutěžícím Thomasovi nebezpečně ujíždí.

 

Článek

Eva pronesla jasnou a seriózní řeč

Eva si zvolila soupeře, Martin na kolaps!

Do pátečního Duelu si Eva vybrala „tajemného muže“ Martina. Zvolila prý člena skupiny predátorů, o jehož síle se chce přesvědčit. „Počítal jsem s tím, že si mě Hraběnka ...