Video: Velké odhalení - jaká Lucka opravdu je?

lucka-debata Foto: lucka-debataFoto: All

Lucka je velmi svérázná a někteří VyVolení tvrdí, že jí prostě nerozumějí. Jak se dobrat k podstatě její duše? Vzhledem k tomu, že jde v pátek do Duelu, možná jim na poznání nezbývá už mnoho času. A tak přišla ke slovu kouzelná skříňka.

Soutěžící mohli anonymně napsat pro Lucku vzkazy či dotazy a vložit je do kouzelné skříňky. Mohli se ptát na cokoli, co ještě nebylo ve Vile vyřčeno. Lucka si pak svou upřímností při zodpovídání dotazů mohla vysloužit vrácení svého andělíčka. Někteří VyVolení své dotazy podepsali, jiní opravdu zůstali v anonymitě. Co se o ní díky této hře dozvěděli?

Proč se mi vyhýbáš, co jsem ti udělala?
Lucka zřejmě okamžitě pochopila, kdo se ptá (zřejmě Romana), a tak odpověděla: Vzájemně si umíme ublížit, a tak bychom mohly ohrozit možnost dál se v budoucnu vídat. Nechci tady nikomu třást a lít vodu do obličeje. Když se spolu nebavíme, je to O.K. a vážím si tě. Mám tě furt ráda, ale tady zavřené spolu těžko vycházíme.

Co ti dala a vzala tvoje proměna?
Nic mi neudělala. Tady je těžké mít jen svoji hlavu. Nemám pocit, že bych se tak moc proměnila, že budu ještě trochu jiná, až budu odcházet.

Co a proč tě ve Vile nejvíc překvapilo? Jaká je tvá životní filozofie?
Překvapilo mě, jak moc těžké to tu je, až hardcore. A že psychický tlak a izolace mají až takový dopad. Překvapilo mě, že jsem ustála některé situace, že jsem je dokázala přeměnit ve svůj prospěch, že zvládnu kouření, že znovu najdu cestu k Vladovi… S Vladem jsem úplně v pohodě a je to vzájemné… To mě překvapilo… Vývoj vztahů. Chtěla jsem tu vycházet s každým, vidět na každém pozitiva. Zpočátku to šlo, pak to nešlo. Proto se filozof hodně mění. Zpočátku jsem nechtěla říkat svůj názor bez řešení. V tom nastala změna. Teď svůj názor řeknu a mír a láska zůstávají.

Opravdu chceš na sto procent pomstít Niky, nebo to děláš za jiným účelem?
Ano, venku to tak dělám, za blízkého se postavím. Půjdu sama i s holýma rukama, biju se za všechny, o nichž si myslím, že si to zaslouží. Niky si zaslouží pomstít.

Tvoje výbuchy byly nekontrolovatelné. Věděla jsi, že přijdou?
Byly dva – voda a Romana, Láďa a cloumání. Slovní neberu. Za ty se nestydím. S Láďou jsem věděla, že to přijde, proto jsem na něj naléhala a on se tím bavil. U Romany jsem nevěděla, co dělám. Měla jsem vodu, Romana se blížila, tak jsem ji zchladila. Takové stavy potlačuji a snažím se kontrolovat. Nebylo to správné.

Jsi inteligentní, ale nejsi si jistá sama sebou. Je to tak?
Ano, nejsem. Je mi teprve šestadvacet a pořád se ještě hledám. K cíli jednou dojdu.

Jsi přesvědčena, že by Nikol udělala stejné gesto? Zdena
To netuším. V tom jsem extremistka. Ani venku se za mě kromě mámy nikdo nepopral.

Na co by sis, Lucko, přála, abych se tě zeptal? Myslíš si, že je tu ještě někdo další, kdo vidí to, co my dva? Vlado
Jsou tu i jiní, ale ty jsi jediný, který jde a řekne to nahlas.

Být ve tvé kůži, do Duelu bych si vzala toho, koho chceš, přestože se nyní cítí neohrožený a silný. Risk je zisk. S jakou ideou jsi šla do Vily, která tvář je opravdová Luca? (Později vyšlo najevo, že tento dotaz psala Eva)
Vezmu si toho, koho chci. Přemýšlím celý den, jak šanci pomstít Niky využít. Dnes jsem zapnula mozek, aby to nebyl výkřik do tmy. Šla jsem sem s tím, že se můžeme k sobě chovat hezky, což mně nevyšlo. Lůca mnoha tváří je jen to, abych nebyla zranitelná. Ztratila jsem tu andělíčka a bylo moc těžké, že nemám spojení s domovem. Pak mi někdo schoval cíga a já viděla, jak se chovám. Přišla jsem o vše, na čem jsem lpěla, ale může mi být ublíženo, když poznáte, jaká doopravdy jsem, a můžete to využít. Poučil mě příběh Vlada.

Jsi super, buď taková, jaká jsi. Máš sen, ať se ti splní. Ať to tu dopadne, jak chceš, nic špatného jsi tu neudělala. Přestaň se bát a začni si věřit, doufám, že se v pátek vrátíš.
Nikdy jsem si nevěřila, doufám, že si začnu věřit po soutěži.

Názor na tebe mám, ale ať nezkazím hru. Máš ráda pistáciovou zmrzlinu?
Ano.

Návrat pokladů

Krátce před půlnocí pak čekala na Lucku ve Zpovědnici zásilka. Její andělíček se konečně vrátil tam, kam odjakživa patří. A VyVolení to s ní mohli pořádně oslavit.

Koho si vybere Lucka do Duelu? Nenechte si ujít přímý přenos Výzvy ve čtvrtek na Primě ve 20:15!

Sledujte v přímém přenosu dění u VyVolených Vila živě dnes na Prima love ve 21:50

Článek

Jafarovo sebevědomí narostlo do oblak - Obrázek 7

Jafarovi narostla ramena, pošle prý domů dalšího drzouna!

Po osmém Duelu, v němž Jafar překvapivě zvítězil nad Nikol, je jeho pozice v očích fanoušků nekonečným tématem ostatních VyVolených. Jafarovo sebevědomí totiž narostlo do ...

Jafarovo sebevědomí narostlo do oblak - Obrázek 1 Foto:

Článek

křeslo1

Video: Tragédie - Vladko přišel o své křeslo!

Leží tam v komoře, nožky má nahoře… nebo spíš v koutě terasy. Tam skončil zapasovaný Vladko, poté co se pod ním rozpadlo jeho milované houpací křeslo. S takovou tragédií ...

Konec Vladkova legendárního křesla byl tragický. Podívejte se na video:


Článek

9. Zúčtování - Obrázek 7

S kým půjde Lucka do Duelu? Výzva již dnes večer!

Už došlo i na okatou zrzku, kterou soupeři poslali čtyřmi palci do pátečního Duelu. Koho si Lucka vybere za soupeře? Nenechte si ujít devátou Výzvu v přímém přenosu, dnes ...

9. Zúčtování - Obrázek 1 Foto:

Článek

Magická klubíčka - Obrázek 3

Video: Magický lék na stres a únavu

Dlouhý pobyt v izolaci znamená obrovskou zátěž na psychiku. Jak se s tím vypořádat? VyVolení vyzkoušeli zázračná magická klubíčka.

Magická klubíčka - Obrázek 1 Foto:

Bojujete se stresem? Zamotejte ho do magického klubíčka jako VyVolení! Mrkněte na video:

reklama

Chalupáři Foto:
13:50 14:55
3%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
Simpsons Foto:
13:45 14:15
32%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.50
DNES V TVZvláštní chůva Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.20