Video: Vladko bez křesla? To nepřipustím!

Fanoušek - Obrázek 3 Foto: Fanoušek - Obrázek 3Foto: All

S těmito slovy dorazil k Vile VyVolených na Barrandově Vladkův skalní fanoušek. Sledovat svého oblíbence, jak se trápí bez svého oblíbeného houpání v křesle, mu působí téměř psychickou újmu. A tak by chtěl Vladkovi pořídit náhradu.

Fanoušek, který pozorně sledoval každou minutu Vladkova života ve Vile VyVolených již v první řadě před osmi lety, nedá na svého oblíbence dopustit. Když zjistil, jaká pohroma ho postihla s jeho milovaným houpacím křeslem, rozhodl se zjednat nápravu. Vypravil se přímo do štábu reality show na pražský Barrandov, aby se zeptal, zda může Vladkovi nové křeslo koupit. Z hlediska pravidel hry to není vůbec žádný problém, a tak se pán rozhodl, že nové křeslo dodá, jakmile mu přijde výplata. Vladkovi, který se bez křesla vyloženě trápí, ale zatím nikdo jeho plán neprozradil. Bude to pro něj překvapení!

Co je nového ve Vile? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20!

Koho VyVolení už dál mezi sebou nechtějí? Sledujte v přímém přenosu další Zúčtování zítra v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Poprava Vladkova křesla - Obrázek 1 Foto:

Článek

vladko-regina-na-verande

Vladko a Regina: Kdy to bouchne?

Staré spory s Reginou vězí ve Vladkovi jako hlad v hubené koze. Zatím se stále drží a na její sarkastické poznámky vůči druhým nereaguje. Jak dlouho vydrží?

Článek

Vězení: Den druhý - Obrázek 3

Video: Vězni ve Vile se bouří!

Vězeňský víkend dává našim soutěžícím pěkně zabrat! Až doteď byla pro ně cesta soutěží jako procházka růžovou zahradou, teď ale nastal jiný režim!

Vzpoura ve Vile - vězni odmítali poslouchat bachaře! Mrkněte na video:


Článek

Regina před a po

Regina včera a dnes. Opravdu se změnila?

I když je o osm let starší, vypadá stále skvěle. Divoká Regina Holásková z první řady VyVolených, která vstoupila do Vily jako regulérní soutěžící na divokou kartu, ...

Regina nyní - Obrázek 1 Foto:

Článek

Vězení: Den druhý - Obrázek 5

Vězení ve Vile pokračuje!Režim je drsný!

Již od sobotního rána vládne ve Vile tvrdý vězeňský režim. VyVolení jsou z přísného systému celkem paf a všemi silami se snaží ho nějak obejít. Bez šance!

Vězení: Den druhý - Obrázek 1 Foto:

reklama

Stanice právě nevysílá
DNES V TVLov Foto:
20.00
Sport očima vědy Foto:
03:35 04:20
77%
Alias Foto:
03:30 04:15
88%
Prostřeno - img zastupce Foto:
03:45 04:20
79%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20