Video: Vilu ovládly ženy! Muži museli sloužit!

VV ženy ovládly muže Foto: VV ženy ovládly mužeFoto: All

Emancipace ve Vile je opravdu hodně daleko! V úterý dokonce ženy ovládly Vilu! Muži jim museli sloužit! Není však služba jako služba!

Poslední dva pánové, kteří ve Vile zbyli, dostali na dobu své služby dívkám obojky s motýlky – vypadali tak jako sluhové-gigolové! A co že od nich naše dámy požadovaly? Občas se kluci při plnění všech jejich přání pěkně zapotili!

Lucka třeba chtěla škrábat na zádech, Romana se chtěla tulit, přičemž pánové měli mručet a vrnět.

VV ženy ovládly muže 2

Romana: Teď už je mi po těch 2 měsících jedno, s kým ležím v posteli…

Vladko: Já si nedovedu představit, že s tebou má někdo sex… se pořád chlámeš!

Honza: To je asexuální hahaha…

Romana: Při sexu se nesměju, jsem ve VyVolených a v posteli s Vladkem. Vladka znám z televize.

Vladko: My už s Honzou přemýšlíme, jestli se nebudeme živit jako gigolové… Dívej, jak je Honza slušný, ani na prsa si nesáhne.

Článek

holky striptýz - Obrázek 13

Ženské zbraně ve Vile: Jak a kdo ničí muže ve Vile?

Ať chceme, nebo ne, nejsme všichni stejní. Ženy na rozdíl od mužů dokážou více taktizovat a využívat svých více či méně skrytých zbraní na sto procent.

Romana: Mručte kluci, mručet, nevzdychat, mručet! Běda, Vlado, jak se ti postaví, já se tak bojím, já se toho bojím, jsem to tak dlouho neviděla.

Vlado: Nech toho, já se tak stydím, nech toho, nebo si lidi budou myslet…

Romana: Je tu Honza jako svědek, že ne…

Vlado: No ten zrovna, jasně.

Romana: Líbí se ti to Honzo?

Honza: No jasně.

Romana: On je tak slušný, on neurazí… proto si ho vezmu v pátek do Duelu…

VV ženy ovládly muže 3

Vedle fyzických aktivit měli naši soutěžící debatovat nad postavením žen a mužů ve společnosti!

Romana: Muže potřebujeme, nadáváme na ně… chybí mi objetí. Milovat i nenávidět k sobě patří!

Lucka: Mám problém s muži a s jejich pomocí. Jsem tak vychovaná, ale u mě je to v extrému, že tahám 20kilový nákup, odstrkuju je, proto mám ty mladší, protože jsou lenivější, ale když to muž se mnou umí, nenápadně, tak mu ty tašky dám.

Zdena: Ženy mají kalhoty, chlapi sukně, platíme jim leasingy, nájmy, to je špatně, jsem pro systém praprababiček, dnes si ženy vše kupují, chlapi si pak lehnou do hotového, zrušila bych emancipaci!

Eva: Souhlasím s názorem Lucky a Zdeny – taky jsem dělala pro chlapa první poslední a on se se mnou rozešel v nemocnici, když jsem byla na kapačkách!

Pavlína: Muži vymřeli, není gentleman. To mi chybí. Z mužů jsou barbaři, tohle i tamto si udělej sama. Já žiju se ženou, tak si děláme všechno samy. Já si něco opravím, vymaluju, uvařím, mně se nelíbí, že žena patří sem, muž tam. Proč nenechat chlapa i vařit…

Regina: Já to pojmu celosvětově, silnější vládne, nebudu rozebírat, kolik dětí se ztrácí, my si mysleli, že rovnoprávnost existuje, jako malá jsem si víc rozuměla s kluky, jako dospělá si platím sama, budiž. Nechci s muži bojovat, snad to půjde po dobrém.

Hlubokomyslná debata, nemyslíte?

Článek

Celulitida trápí i VyVolené

VyVolené ženy hyzdí celulitida! Co pomůže?

Celulitida. Slovo, které nerada vyslovuje každá z nás, ale bohužel většiny se osobně týká. A nezáleží na tom, zda jste VyVolená, či nikoliv.

Už dnes večer čeká VyVolené lahůdka: premiéra nového songu ušitého na míru přímo jim, a to z dílny jejich skalního fanouška! Bude se jim líbit?

Nezapomeňte nás sledovat v dnešním speciálním Zúčtování a Výzvě ve 20:15 a Vilu živě na Prima love ve 21:50!

Video: Ženy ovládly muže


Článek

vladko-honza

Video: Žhavý sexy tanec...tentokrát kluků!

Honza s Vladkem museli za trest zatančit naší tanečnici-profesionálce Regině! Jak u toho vypadali? A jak jejich kreace zhodnotila sama Regina?

 

Článek

Dívčí války

Video: Dívčí válka...namokro!

Vila VyVolených toho zažila už mnoho…náš štáb ale úkoly pro soutěžící zdaleka nevyčerpal! Tentokrát jsme se rozhodli je trochu ušpinit! Ale nebojte…určitě je na co koukat!

 

Článek

Vladko laškuje s Romanou

Video: Vladkovi chybí dotek! Málem skočil na Romanu!

Po zhruba 60 dnech pobytu ve Vile našim VyVoleným schází spousta věcí. Včera měl lehkou krizi Vladko. Co postrádá nejvíc? Volnost pohybu ani televize to není! Chybí mu ...

 

Článek

10. Zúčtování - Obrázek 5

Video: Regina ve svém živlu: Jako tanečnice!

Ve Vile čím dál tím více bují erotické napětí a dusno! Regina této atmosféře svým úžasně smyslným erotickým tancem ještě přidala! Pozor, možná se vám orosí obrazovka!

 

 

 

reklama

TOP STAR magazín 2015 - Logo Foto:
19:55 20:15
51%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
20:00 21:15
7%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15