Video: Vladko: „Jednou bitvou se válka nevyhrává!“

Vladkoland x Románská republika - Obrázek 6 Foto: Vladkoland x Románská republika - Obrázek 6Foto: All

Štáb reality show VyVolení si umí se soutěžícími i vztahy mezi nimi pěkně pohrát. Dokázal to i během středečního dne, kdy byla Vila opět rozdělena na Vladkoland a Románskou republiku. Jakou chuťovku si pro VyVolené připravil tentokrát?

Rozdělení obyvatel Vily do dvou státních zřízení nás baví – naposledy si měly státy vytvořit vlastní vlajku a složit svou hymnu. Nejspíš už víte, jak to dopadlo… a pokud ne, měli byste to rychle napravit!

V jednom ze středečních úkolů však stálo nařízení, které si obyvatelé Vladkolandu nepředstavovali ani v těch nejčernějších snech: prezidentem jejich pohádkové země se stává Thomas!! Po prvotním překvapení následují srandičky a popichování, jedna osoba však toto uspořádání prostě nevydržela! Uhodnete, kdo to byl? Máte pravdu: Vladko! Mrkněte, jak probíhala revoluce ve Vladkolandu a politický puč jednoho jeho obyvatele!

Nezapomeňte sledovat osudy VyVolených dnes ve Zprávách z Vily v 19.40 a Výzvě ve 20.15!

Video: Vladkova vzpoura

Vladkoland x Románská republika - Obrázek 2 Foto:

Článek

Vladkoland x Románská republika - Obrázek 10

Video: Vladkoland a Románská republika mají své hymny!

Rozdělení Vily na Vladkoland a Románskou republiku pokračuje! Tentokrát si měla obě státní zřízení vytvořit svou vlastní vlajku a složit vlastní hymnu! Ještě že tu naši, ...

 

Článek

VV Lucie měla absťák

Luciin absťák: „Prostě to potřebuju!“

Lucie se od začátku prezentuje jako velice silný kuřák. S cigaretou jí můžete vidět ráno, v poledne i večer. Jak to ale vypadá, když jí někdo cigarety odepře?

 

Článek

Tomáš to od Vladka pořádně schytal

Thomas: Fakt pádné důvody, proč ho ostatní ve Vile nechtějí

Úterní Zúčtování poslalo do pátečního Duelu Thomase. Ten teď jednak přemýšlí, koho si ve čtvrtek vezme za soupeře, a jednak může zpytovat svědomí, čím si antipatie ...

 

Článek

Láďa toho přiznal hodně

Sexuální abstinence ve Vile: Komu TO chybí a komu ještě víc?

Na VyVolené pomalu ale jistě dopadá (mírně řečeno) tíha absence lidského doteku. Řečeno na plnou pusu: VyVoleným chybí sex! Jak se vyrovnávají s jeho nedostatkem?

Článek

Poznejte sebe samu! Foto: thinkstock.com

Sebepotěšení v posteli! Naučte se mít ráda své tělo

Pokud si chcete milování skutečně užívat, musíte dokonale znát své tělo a zároveň být na něj pyšná.

Článek

Jak to mezi námi je? Foto: thinkstock.com

Příčinou nevěry může být i nízké sebevědomí nebo nemoc!

V jednom z dílů Křižovatek života jsme se setkali s obzvlášť nechutným otcem rodiny. Nejenom, že neustále podváděl svoji manželku, navíc si myslel, že mu bude v jeho ...