Video: Vojenský dril odrovnal všechny!

Vojenský dril Foto: Vojenský drilFoto: All

Další z úkolů čistě v režii našich VyVolených byl ten od Honzy: z Vily udělal jednoduše vojnu! Kdo vojenský dril neustál a koho sekýrování bavilo nejvíce? Máme i video!

Prvním „buzerátorem“ byl Vladko a po něm se střídali ostatní, takže si mohli právě tu „buzeraci“ navzájem hezky a začerstva vracet! A že si to taky pěkně vychutnávali, vám nemusíme snad ani říkat!

Vladko: Dělej opičku, dělej, skoč dolů, žádný mazlení, do skříně a rychle, bude to, ne*erte mě! Jedeme, jedeme, kotrmelce a teď válíme sudy, jedeme, jedeme! Tak fajn, nahoru, každej si vezme polštář a mlátíme se, bez oddechu, Romano přidej, pak si to vychutnáš! Všichni na Lucky postel, neflákáme se, rychle, a na moji postel, dělej, žádný takový, co to je, kůže líný, rychle! Mě to nezajímá, vy s*áči, nahoru, každý si najde místo na nočním stolku a zpívej: Můj veliteli, můj „buzerante“, mám tě strašně rád, dělej, zpívej, dělejte nahlas…

Všichni Vladka poslouchali, až na Romanu, která byla evidentně znuděna a navíc všem celou hru dokonale kazila! Když přišlo na to, kdo půjde „buzerovat“ po Vladkovi, najednou doslova ožila!

Romana: Já jdu! Vojíne, na svá místa, co si myslíte kůže líné, rukůůůů v bok, raz dva, jak to děláte, neumíte to. Na místa, raz dva, nedělej ze sebe kripla, čelem vzad! Vojíne Vlado – tady se opřeš, ať se ti nepodlomí nohy, jak mně, Honzo, běž si sednout na Vlada, další sednout na Vlada!

Vladko: Jsi normální? To bolí!

Romana: Ano, to mne nezajímá hahahaha, on asi chcípne, tak dělej, sedáme…

Lucka: Na svoje místa do postele, rychle, rychle, rychle, steleme, steleme, podívejte, jaký máte bordel, steleme, bordel hnusnej! Výborně a jedeme deset dřepů, raz, dva, osm, osm, osm, devět, devět, deset, poslední deset a jedeme, kliky, tady to máš Vlado, co klikuješ, jedna, jedna, jedna, dva, tři, pět, dřep, dřep, já tě zabiju a ještě a klik šup a dřep… Dobrovodský na všechny čtyři, Pája na záda a proveze se, neflákám se, Romana na záda, šup!

Vlado: Já mám housera!

Vlada střídá Honza.

Lucka: A teď chce Šárovcová nahoru, mám 70 kg, hip hip hurá, hip hip hurá, no ještě…

Pavlína: Dej to sem a táhni do řady a jedem vy bando líná… dřepy všichni, šup, deset, deset, vy bando, do skříně, mazejte, honééém! Co si myslíte všichni o sobě, kdo je první po ruce, deset pus na čelo, kdo je první po ruce, jdi do trojice a jdeme uklízet vy bando líná, šup, šup, šup Šárovcová, takovej bordel, Fabiánko pojď, deset kliků, dělej, jedem, tady nejsi v cukrárně! Tleskáme si do rytmu, co tam děláte, skáčeme, válíme se, plazíme se, Růžo?

Vladko Romanu při cvičení neúmyslně kopl, Romana se svalila na zem a nic nedělala, navíc se všem snaží ukázat bouli na hlavě, kterou nikdo nevidí… Vladko se jí omluvil už několikrát, ale ona si pořád dokola stěžovala!

Honza: Do řady, na záda, vztyk, hrajete o 5 milionů, na co čekáte? Dolů, dolů, nahoru, na břicho, ty nevíš, kde je břicho? Kůže líný, dolů jsem řekl, na břicho, jsem myslel záda, jedu, na to bude čas potom, tady to je ustlaný, čí je to postel, jak se to ustýlá? Lakovat nehty, to by vám šlo!

Tahle hra odrovnala úplně všechny a soutěžící, totálně odrovnaní a zpocení, okamžitě naběhli do sprchy! No, ona je ta trocha pohybu nezabije!

Nezapomeňte nás sledovat dnes v Denní rekapitulaci ve 21:20 na Prima love!

 Video: Vojna není kojná


Článek

VV pomerančové hrátky

Video: Pomerančové hrátky!

V rámci dne vlastních úkolů vymyslela Pavlína úkol plný vitaminů! Hlavní roli totiž hrály pomeranče! Co s nimi naši soutěžící prováděli? Skoro všechno!

 

Článek

ZOO ve Vile

Video: Z Vily je zoo!

Štáb VyVoleným pravidelně dodává úkoly, které soutěžící s větším či menším nadšením plní. Teď si ale měli vymyslet úkoly vlastní! Kam až jejich fantazie sahá? Docela ...

 

Článek

Jazykolamy

Video: Na čem si VyVolení vylámali jazyky?

V reality show VyVolení jde samozřejmě především o chování jednotlivých soutěžících, ale i o to, jak umějí mluvit a přesvědčit diváky! V neděli si to měli zkoušet na ...

 

Článek

VyVolení pospolu

VyVolení o krádežích: Co Romana „bonzla“ na sestru?

Někdy naši VyVolení připomínají děti na dětském táboře nebo škole v přírodě: dostávají úkoly a baví se na nejrůznější témata. Dokážete si ale představit strávit tam ...

reklama

Siska Foto:
02:25 03:25
81%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Surikaty z Kalahari Foto:
03:05 03:35
28%
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10
Živí mrtví Foto:
02:40 03:20
86%
DNES V TV
20.15