Video: Vyvolení prali špinavé prádlo. Thomasovo!

VyVolení perou špinavé prádlo Foto: VyVolení perou špinavé prádloFoto: All

Špinavé prádlo VyVolených se v bulvárních médiích propírá už nějaký ten pátek. VyVolení měli zažít bulvár i ve Vile, proto kydali hnůj a prali špinavé prádlo na valše!

VyVolení zažili den plný bulváru – nejdříve symbolicky kydali hnůj, potom probírali to, kdo je podle nich vrchní kydač a na koho oni sami ve Vile nakydali hnoje nejvíc! Vítězem byl Thomas, který je během své návštěvy totálně odrovnal zprávami z jejich soukromí a všem nasadil brouka do hlavy. Největším kydačem byl tedy zvolen on za to, že do nich během celé své návštěvy neustále a potměšile ryl, jakoby jim chtěl svými řečmi zcela cíleně ublížit na místech, která jsou pro ně citlivá.

 Na základě jejich rozrušení nad Thomasovou potřebou prát jejich špinavé prádlo před televizními diváky si měli VyVolení zkusit prát prádlo na valše a proprat tak špínu, kterou na ně Thomas naházel.

 Jako první pere Romana, říká u toho: „Thomasi, Thomasi, stejnak ti nevěřím.“

Eva: Thomasovi bych za jeho kecy dala pár facek.

Vladko pere a říká, že si Thomase život podá. Pavlína pere a mluví o tom, jak o ní Thomas řekl, že zas*aná lesba a že s Mirkou jsou ku*vy a ště*ky. Má si prý zamést před vlastním prahem, má spoustu dluhů. Ponižovat lidi, to mu šlo.

Lucka myje a říká, že se mu celou dobu, co Thomas ve Vile byl, bála říct, co si myslí, takže se ho snažila přetrpět, ale když včera přišel, málem jí trefil šlak. V životě se nikoho nebála tak, jako jeho. Ty jeho šovinistické urážky jí zabíjely.

Honza říká, že jedinou špatnou věc, jakou mu Thomas udělal, je, že neporazila Vlada. Protože ve Vile mohl být klid a mír.

Na to se mu Lucka s Pavlínou vysmáli: „S Thomasem klid a mír? To určitě!“

 Nezapomeňte nás sledovat v dnešním Speciálu v 18:00 a Denní rekapitulaci ve 22:15 na Prima Love!

 Video: Praní na valše

 

Článek

VV dort

Video: VyVolení zapálili 18 svíček za všechny soutěžící

Po fantastickém vítězství Vladka a Pavlíny a jejich návratu do Vily, pravdu, trochu rozpačitém, otevřeli naši VyVolení šampaňské a nechyběl ani dort! Za koho zapálili svíčku?

 

Článek

VyVolení kydali hnůj

Video: VyVolení kydali hnůj: doslova i na sebe navzájem!

Den Super Duelu byla nervozita znát úplně na všech, VyVolení měli za úkol řešit bulvár a k bulváru patří i kydání hnoje! Tak jim tam štáb jedno kolečko s „voňavým“ obsahem ...

 

Článek

Super Duel - Obrázek 7

Video: Super Duel: Emoce, křik i adrenalin

Čtyři lidé ve studiu, z nichž osud dvou měl být navždy zpečetěn!Včerejší Super Duel byl pravděpodobně jedním z nejnapínavějších momentů, které jsme v celé soutěži zatím ...

 

Článek

Svádění Vlada - Obrázek 5

Tři ženy a jeden muž. Příliš mnoho feromonů ve Vile, jak to dopadlo? Holky ho doslova sváděly!

Taky si říkáte, jak se bude našim VyVoleným ve Vile žít ve čtyřech? Včerejší noc by vám mohla napovědět, že nudit se nejspíš nebudou!