Video: VyVolení si vybíjeli vztek baseballovou pálkou!

Vybití vzteku - Obrázek 7 Foto: Vybití vzteku - Obrázek 7Foto: All

V úterý odpoledne měli naši VyVolení skvělou možnost vybít na plno své emoce, vztek i zlobu: baseballovou pálkou do prázdných krabic! Kdo si je pořádně vychutnal?

Regina si ve stresu ráda pustí Hanu Hegerovou a emoce si prožije, není zvyklá si je na něčem vybíjet. Lucce se vybíjení moc líbilo jako činnost – běžně se vybíjí pohybem – vezme smečku a jde ven. Pavlína to venku řeší tak, že jde na dvě hodiny běhat. Jinak se ráda vyřve a vybrečí. Jednou po Mirce hodila kastrol. Nikol se styl mlácení do krabice líbil, občas by se jí hodil i venku. Když si měla někoho představit, bohužel jí naskočila Romany hlava. Doma negativní emoce řeší tak, že se vybrečí. V Evě vzniká stres ve chvíli, když jde na nějakou státní instituci.

Vladko říká, že v běžném životě je klidný člověk, stres odbourává hlasitou hudbou. Když ho někdo hodně rozčílí, něčím „flákne“ a bývá hodně ironický. Nikoho si nepředstavoval. Honza využil bití jako fyzický pohyb a během něho řval, že má hlad, protože mu nynější jídlo ve Vile nestačí.

Článek

Energie do života! Foto: thinkstock.com

10 způsobů, jak se vypořádat se stresem

Naše celkové rozpoložení ovlivňuje ze čtvrtiny právě to, jak dokážeme zvládat stres. Co je pro to nejdůležitější?

Jafar je hrozně vzteklý, nesnáší, když mu někdo odporuje. Představoval si jednoho člověka z minulosti, který mu udělal něco, co si nesmí dovolit. Romana je prý klidnější člověk, ve Vile je taková, protože kolem sebe má takovou bandu pitomců. Baví ji dělat blbosti, proto mlátila pálkou do krabice. Když je venku, pustí si pomalou hudbu, to ji uklidní.

Ve Vile je fyzické násilí zakázáno, proto byla většina ze soutěžících mlácením pálkou do prázdných kartonových krabic docela nadšená. Ono občas upustit trochu páry není na škodu!

Nezapomeňte nás sledovat ve Zprávách z Vily v 19:40 a Denní rekapitulaci ve 21:20 na Prima love!

Video: Vybití vzteku

Fotogalerie: Vybití vzteku

 

Vybití vzteku - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

VyVolení

Krádež ve Vile VyVolených: Byl odcizen harddisk s citlivými daty!

Milí diváci a fanoušci 4. řady reality show VyVolení, předem se velice omlouváme za potíže, které mohou během dnešního dne nastat na našich internetových stránkách. Vina ...

 

Článek

Romana-k clanku  - Obrázek 1

Nebezpečná Romana: Po ostatních by mohla schválně i zvracet

VyVolení ve Vile by si na Romanu měli dávat pořádného bacha. Dvaatřicetiletá temperamentní matka se o výhru pět miliónů hodlá porvat všemi prostředky. Na Thomase svého ...

 

Článek

Jafar dostal nejvíc palců - Obrázek 7

Zúčtování: Nováček Jafar v Duelu!

Během včerejšího Zúčtování panovala velmi nejistá atmosféra! Jasní adepti na palec už jsou dávno pryč a ti, kteří si o něj koledují již dlouho, se mu nějakým zázrakem ...

 

Článek

Rajčátko, žádné masíčko!

VyVolení: Agresivní dietou riskují chudokrevnost, ale detox potřebují

Veganskou stravu lze využít i krátkodobě při detoxikaci organismu. Ale jinak ji odborníci příliš nedoporučují. Jde totiž o docela agresivní dietu.

 

Článek

Mirka zpět - Obrázek 6

Šok: Mirka zpět ve Vile!

Naši VyVolení jsou už sem tam na nějaké návštěvy zvyklí – mezi sebou mohli přivítat například Petra Zvěřinu nebo třeba božskou Markétu z pořadu Božské dorty od Markéty. Do ...

reklama

TOP STAR magazín 2015 - Logo Foto:
19:55 20:15
51%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
20:00 21:15
7%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15