Video: VyVolení si zahráli Mrazíka

...polibek to ale spraví Foto: ...polibek to ale spravíFoto: All

Nejslavnější ruská pohádka vtrhla i do Vily a doprovodily ji i populární ruské speciality – ruská zmrzlina či ruské vejce. Zkrátka v neděli měli VyVolení Ruský den a vychutnali si to nejlepší od našich východních sousedů, na čem si ideologie-neideologie opravdu pochutnáváme už po desetiletí.

Ztvárnit tak košaté postavy, jakými jsou hrdinové kultovní ruské pohádky Mrazík, to není žádná legrace. Scénář ke svému představení VyVolení nedostali, a tak museli lovit děj a repliky v paměti. Ale kdo by to nezmáknul, když tuto klasiku vídáváme o vánočních svátcích rok co rok. Představení legendárního Mrazíka však bylo jenom jedním z náročných úkolů dne. Za jejich splnění pak následovaly i stylové odměny – ruská vejce a pravá ruská zmrzlina.

Cпециaльное задaние       

Neboli zvláštní, velmi důležitý úkol – na vysvětlenou pro ty, které už ruština ve škole minula. A že tentokrát VyVolení dostávali od štábu opravdu lahůdky. Nejprve museli nacvičit typický pozdrav ruských státníků, který zlí jazykové nazývali trojitý Chruščov podle jednoho z nechvalně proslulých nejvyšších představitelů Sovětského svazu 50. a 60. let Nikity Chruščova. Provádí se následovně: Široké objetí nejprve zprava, poté zleva, a znovu zprava, vždy doprovázeno polibkem na tvář. Mnohem náročnější pak bylo pro soutěžící napsání vlastních jmen azbukou.

Dědeček Mrazíček ve Vladkoě pojetí Foto:

Kdo je největší zlo

Jedním z nejobtížnějších úkolů dne však bylo určit, kdo je ve Vile největší zlo. Leckdo totiž jen velmi nerad říká druhým pravdu do očí, někdo to nedokáže vůbec. A jak to dopadlo?
Ládík vidí dobro v každém člověku. Zpočátku viděl zlo v Thomasovi, poslední dobou ho vidí ve Vladkovi, protože je arogantní a netolerantní. Největší dobro je pro něj Lucinka.
Pro Vladka je dobro skoro ve všech holkách. Thomas je pro něj zlo.
Pepa vidí největší dobro v Lucince, zlo má v sobě podle něj Pavlína.
Lucka dobro ve Vile nevidí žádné.
Pro Mirku přestavuje zlo Thomas stejně jako pro Pavlínu.
Podle Romany má v sobě dobro i zlo každý.
Pro Nikol byla skrytým zlem Zdeňka, kvůli níž se Thomas choval jako smyslů zbavený. Schovávala se za svou krásu a jemný hlásek.
Evu ve Vile ubíjejí hádky, takže nechce být hodná na někoho, kdo si to nezaslouží. Proto nejmenovala nikoho.
Pro Thomase představuje dobro Lucinka, když se chce pohádat, tak se pohádá, řekne své názory, ať jsou jakékoliv. Vidí spoustu dobra i v Romaně, jenže to špatně podává.

Морозко podle VyVolených

Zlatým hřebem Ruského dne bylo představení klasické ruské pohádky Mrazík. Napravovaného Ivánka ztvárnil Thomas, krásnou Nastěnku Nikol a její ošklivou nevlastní sestru Romana. Vladko oblékl kostým dědečka Mrazíka, Lucka si zahrála dědečka Hříbečka, Mirka se převlékla za pařez, Pavla, Pepa a Ládík se zdárně zhostili postav loupežníků. Nejpopulárnější postava Ježibaby zbyla na Evu.

VyVolení zahráli Mrazíka. Koukněte se, jak jim to šlo:

Sledujte Zprávy z Vily v 19:40!

Nenechte si ujít dnešní Duel, na Primě ve 20:15!

Sledujte Denní rekapitulaci, na Prima Love ve 22:35:

Článek

Mirka jde do Duelu

Duel Thomas x Mirka již dnes večer. Přijďte fandit do studia!

Souboj zapřisáhlých nepřátel se uskuteční už dnes. Zvítězí ve čtvrtém Duelu zúčtovaný Thomas, nebo jeho soupeřka Mirka? Přijďte podpořit svou favoritku či favorita do ...

Článek

...a Pavlína jí končí v náruči

Partnerské drama – Mirka a Pavlína v slzách

Od čtvrteční Výzvy chodí Mirka s Pavlínou jako těla bez duše. Obě se bojí, že Mirka prohraje Duel s Thomasem a Pavlína zůstane ve Vile sama. Několikrát už to oplakaly, ...

Tentokrát zase spustila Pavlína Foto:

Článek

Nováčka Honzu si VyVolení hned zkraje pořádně proklepli

Honzu si VyVolení pořádně proklepli

VyVolení si ve čtvrtek večer sami zvolili dalšího soupeře. Do oka jim nejvíc padl třiadvacetiletý barman ze Sokolova, přestože ve studiu právě excelentní výkon nepředvedl. ...

Článek

Pro jistotu taky studuje návod k těhotenskému testu

Video: Eva na Oscara – těhotenství jí všichni zbaštili

Dramaticky prožívá Eva své údajné těhotenství s Vladkem. A je tak přesvědčivá, že jí zatím všichni věří a nikoho nepřekvapuje, že by se Vladko mohl stát otcem. Nikol jí ...

S budoucí matkou si Vladko neví rady Foto:

Je Eva těhotná s Vladkem? Mrkněte, jaké dokázala uspořádat ostatním divadýlko:


Článek

Thomas si musí vše pořádně rozmyslet

Proč Thomase obcházejí holky obloukem? Bojí se, že je nakazí

Thomas má před večerním Duelem starosti navíc. Místo aby si sumíroval taktiku na Mirku, řeší divné pupínky. Kvůli nim ho holky obcházejí obloukem.

Článek

Pavlína je z ohrožení své partnerky zoufalá...

Thomas trefil do černého. Pavlína se bojí o svou lásku

Když jde o pět milionů, na gentlemanství se ve Vile nehraje. Thomas vyzval ve čtvrtek večer do Duelu Mirku, protože ji považuje za slabší soupeřku. Pavlína neudržela slzy, ...

O přízeň diváků se v pátek večer utkají Thomas a Mirka Foto:

reklama

Místo činu: Mnichov Foto:
10:10 12:10
44%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Velký malý svět Foto:
10:30 11:35
58%
DNES V TV
20.00