Video: VyVolený tanec pod tyčí!

Lucka s Pavlínou Foto: Lucka s PavlínouFoto: All

VyVolení se během pátečního dovolenkového dne účastnili mnoha radovánek, které k typické dovolené prostě patří! Mimo jiné i tančili ve dvojicích pod tyčí. Kdo vyhrál?

V pátek byli naši soutěžící vysláni na dovolenou. Nejdříve letěli letadlem alias zásobovací místností do teplých krajin, pak ztroskotali na pustém ostrově. Zármutek a chaos se snažili překonat soutěží v tančení pod tyčí. Hlavními „tyčaři“ byli Honza a Pepa a ostatní museli ve dvojicích podtančit pod tyčí bez toho, aby se jí dotkli. Kdo se dotkl, ze soutěže vypadával a Honza s Pepou každé kolo posunuli tyčku o něco níž! Kdo to zvládl levou zadní a kdo se zlomil v zádech už na samém začátku soutěže? Možná vás to překvapí!

Nezapomeňte nás sledovat ve Zprávách z Vily v 19:40 na Primě a v Denní rekapitulaci ve 22:20 na Prima Love!

 Video: Tanec pod tyčí

Fotogalerie: tanec pod tyčí

Láďa tančil s Evou Foto:

Článek

V době karantény byla jeho ošetřovatelkou zvolena Lucie

Video: Pacient Thomas: Kdo mu pofoukal bebíčka?

Thomas prostřídal za dobu svého pobytu ve Vile už několik rolí: byl za drsňáka, agresora, zamilovaného ochranitele Zdeničky. Poslední dobou však zastává roli jen jednu, a ...

 

Článek

Sumo - Obrázek 6

Video: Zápasy sumo! Kdo koho „sundal“?

Během čtvrtečního dne, který se nesl v japonském duchu, si mohli naši soutěžící vyzkoušet, jaké to je být v kůži zápasníka sumo!

 

Článek

Odpočinek po výletu

Video: Japonský den: Nestoudné gejši i sushi mňamka!

Čtvrteční den byl ve Vile v japonském stylu – VyVolení se nalíčili a oblékli do kimon. K vidění byli japonští turisté a jedlo se i luxusní sushi!

 

Článek

Žhavá noc

Na holky, nebo na kluky? Nerozhodný Ládík si včera v noci vybral!

Kdo včera večer pozoroval ve Vile Ládíka poprvé v životě, nemohl vůbec pochybovat o jeho sexuální orientaci! Alkoholem posílený panic Ládík se totiž vrhnul na líbání Lucky ...

reklama

M.A.S.H. Foto:
07:30 08:10
92%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Lovci záhad Foto:
08:05 09:10
3%
Kurýr (seriál) Foto:
07:50 08:55
27%
Cesty domů Foto:
07:15 08:30
69%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20