Video: Zábava na povel: Romana se pomátla!

Romana-k clanku  - Obrázek 2 Foto: Romana-k clanku - Obrázek 2Foto: All

Naši soutěžící měli po dopolední debatě o alkoholu oslavit prohibici, kterou jim nekompromisně nařídil štáb reality show! Romana to ale nějak neustála...no – spíš se totálně sesypala!

Příčina jejího výlevu byla prostá: VyVolení měli oslavit prohibici vlastní show. Romana, Jafar a Honza skáčou do bazénu, postupně je doplní Nikol a Regina, Vladko s Evou a Pavlínou skáčou na trampolíně a nakonec se k nim přidává Lucka.

Přichází ale další dopis: Diváci nejsou spokojeni se show, jakou VyVolení předvádějí...

To byla pro od rána podrážděnou Romanu poslední kapka – pak už se Vilou nesl jen její řev... a ironické divadýlko, které předváděla, aby byl nespokojený divák konečně šťastný, prostě musíte vidět. I samotný anonymní rejpal se určitě zastyděl!

Aktivky a „pasivky“

VyVolení jsou ve Vile zavření jako sardinky v konzervě již přibližně dva měsíce. Někdy je to pohoda, jindy celkem sranda, ale často je to taky peklo! Nemohou odejít, musí kolem sebe mít v podstatě skoro neznámé lidi, a plnit úkoly, které jim třeba jsou proti srsti nebo na ně jednoduše nemají náladu. Někteří tento tlak zvládají lépe, na svou situaci v podstatě rezignovali a to, že poslouchají rozhodnutí štábu, považují za samozřejmost. Příklady, které táhnou, jsou třeba Vladko a Nikol. Jiní si však na to stále ještě nezvykli a neustále „kafrají“, remcají, stěžují si. Příkladem za všechny je Pavlína! Ostatní se pohybují tak nějak mezi a úkoly plní podle nálady, ať už je baví víc nebo míň!

Jednoduché to není

Všichni soutěžící ve Vile hrají o 5 milionů – částku, kterou jen tak nenajdete a vydělat si ji by člověku s průměrným platem trvalo 16,66 let! Není divu, že je štáb nechce nechat ve Vile jen tak polehávat a odpočívat! Na druhou stranu, někdy to leze na mozek úplně všem a není divu, že se z toho občas někdo chvilkově pomátne na rozumu! Jak to třeba může vypadat, uvidíte v našem videu!

Nezapomeňte nás sledovat dnešní Zprávy z Vily v 19:40 a Denní rekapitulaci ve 22:20 na Prima Love!

Video: Romanin záchvat

Fotogalerie: Romana k článku

Romana-k clanku  - Obrázek 1 Foto:

Článek

Cirkus - Obrázek 12

Video: Do Vily přijel cirkus! To byla podívaná!

Páteční den patřil vedle napínavého Duelu ve Vile i cirkusu – že by se náš štáb snažil odlehčit vypjatou atmosféru? Proč ne? A docela se mu to povedlo! Tipněte si, kdo byl ...

 

Článek

Prohibice - Obrázek 7

Alkohol, metla VyVolených!

Alkohol je metla lidstva – toto tvrzení známe všichni a většina z nás si jej občas připomene na vlastní kůži. Naši VyVolení si však jeho pravdivost připomínají častěji než ...

 

Článek

Nikol a Honza - Obrázek 3

Holky ve Vile jásají: z Duelu se vrací Honza

Další napínavý souboj mají VyVolení právě za sebou. O návrat do Vily se v něm utkali plachý Láďa s hezounkem Honzou, oba během dění ve Vile spíš nenápadní. A u diváků ...

 

Článek

Thomas VV a Kai Green Foto: archiv

Thomasi, zalez! Takhle vypadají hory svalů

VyVolený Thoma se během celého svého pobytu ve Vile holedbal tím, že je kulturista. Tomu se ale musíme jen smát:-). Mužská ješitnost je někdy opravdu bezbřehá veličina.

 

Článek

VyVolení na vysoké noze - Obrázek 10

Jak chutná život na vysoké noze

Tak si jednou bude žít vítěz čtvrté řady VyVolených, pokud se ovšem neutrhne ze řetězu a nerozhází výhru za zbytečnosti. Aby zjistili, co je čeká, vyzkoušeli si VyVolení ...