Video: Zaslepila Honzu závist?

Honza vytáhl proti Vladkovi, žene ho závist Foto: Honza vytáhl proti Vladkovi, žene ho závistFoto: All

Regininy poznámky, že je Vladko milionář a vlastně už žádnou další výhru nepotřebuje, probraly z věčného spánku hezounka Honzu. Začal Vladka pomlouvat, nasazovat na něj a vše vyvrcholilo v přímém přenosu, když prohlásil, že on vyzve do Duelu skutečného šampiona!

Co se doposud nepodařilo ani pod hrozbou vyřazení ze soutěže, to dokázala Regina svými intrikami. Tak dlouho hledala, až našla téma, na které vilový povaleč uslyší. Závist! Proč by měl Vladko vyhrát další řadu VyVolených, když už je řece za vodou! „Jak si to Vlado mohl dovolit, říkat Regině, že neměla zaplacenou elektriku?“ rozhořčil se. Proti Vladkovi byl nastartovaný celý den, zjevně se stále nemůže vyrovnat se skutečností, že soupeří s vítězem první řady VyVolených, který navíc vyhrál ceny za 11 milionů. Nejraději by ho vypalcoval a Eva s ním překvapivě souhlasila. Z takového vývoje situace má ale strach Lucie, bojí se, že by ji Vladko vzal s sebou do Duelu. Nakonec se jí podařilo většinu soupeřů uklidnit. Jen Honza je dál našlápnutý. Závist je zkrátka velmi vážná nemoc!

Desátý Duel již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Sledujte své oblíbence v přímém přenosu Vila živě, dnes na Prima Love ve 21:50!

Článek

Když to nejde jemněji, rozjede Regina sprosté nadávky. A to nevydržela ani jindy mírná Pavlína

Video: Pavlína a Regina - místo ukolébavky hádka jako řemen

Moralistka Regina opět zurážela všechny okolo. Nejhůř ale dopadla nakonec Pavlína. Nejenže s ní nesouhlasila, nakonec jí ale dokonce odmítla zazpívat na dobrou noc. A to ...

Vlídná Pavlína se stala Regininým snadným terčem. Mrkněte na video:


Článek

10. Zúčtování - Obrázek 12

Ve Vile na ostří nože. Regina všem zvedla mandle

Chtěla být sexy, působit jako nejchytřejší, nejmorálnější a nejmoudřejší, a tím si získat diváky. Plavovlasé dračici však strategický plán už podruhé nevychází. Všichni ...

10. Zuctovani - Obrázek 1 Foto:

Článek

VV Regina

Vila: Trapas v přímém přenosu rozpoutal válku blondýn

Tak pěkně si to vypalcovaná Regina sesumírovala - chtěla vzít do zítřejšího Duelu Lucku a měla spočítáno, že ji Jafarovi příznivci z pomsty udrží ve hře. Jenže se přepočítala.

Článek

Regina vs. Eva

Výzva: Regina si zvolila Evu!

Dnešní večer byl zcela výjimečný: proběhlo totiž speciální Zúčtování a Výzva téměř vzápětí! Nyní již známe jméno toho, koho si Regina vybrala do Duelu! Je to Eva!

reklama

Nebezpečný internet Foto:
22:25 00:20
3%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
Smrtonosná past 4 Foto:
20:00 22:50
83%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.50
Chirurgové - reprezent Foto:
22:20 23:15
3%
DNES V TVZvláštní chůva Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.20