Víkend VyVolených: Slzy, odchod Vladka i nakažlivý virus!

Lékař nařídil Thomasovi okamžitou izolaci Foto: Lékař nařídil Thomasovi okamžitou izolaciFoto: All

Poslední víkend VyVolených se rozhodně nenesl v poklidném duchu a na odpočinek mohli naši soutěžící taky úplně zapomenout!

Pavlína je na dně

V pátek večer všechny rozhodil návrat Thomase a odchod Mirky – samozřejmě to nejvíc sebralo její životní partnerku Pavlínu, která proplakala skoro dva dny, a celá situace ji dostala na kolena. Většina ostatních jí dodávala sílu, ale zpočátku to bylo jako házet hrách na zeď!

Vladko opustil Vilu

Během sobotního dne došly Vladkovi nervy a v přímém přenosu požádal štáb o ukončení jeho účasti v soutěži! Ten mu vyhověl, ale jen na oko – Vladko si totiž společně se štábem přichystal na ostatní pěknou boudu. Stejně jako Thomas svůj odchod pouze předstíral! Eva plakala a ostatní ji nevěřili, že opět nehraje habaďůru! Thomas se po Vladkově odchodu pěkně naparoval a zářil štěstím. Jak mu spadla brada, když se pak Vladko vrátil!

Thomasova viróza

V neděli pak celý den naše VyVolené zaměstnávala Thomasova nemoc! U Thomase se totiž objevil pásový opar – z těchto důvodů musel být do Vily povolán lékař, který jej vyšetřil a všem ostatním doporučil sprchování bez plavek! Thomas musel být umístěn do karantény malé ložnice, neboť jde o nemoc vysoce nakažlivou.

A co dál?

Jak bude vše pokračovat dál? Zvládne Pavlína odchod milované Mirky? A jak se bude vyvíjet Thomasova nemoc? Bude muset ze zdravotních důvodů Vilu opustit? A nakazí se od něj někdo? Doufáme, že ne, ale situaci pro vás neustále sledujeme!

Mrkněte na dnešní Zprávy z Vily v 19:40 a Denní rekapitulaci ve 21:20 na prima Love!

Fotogalerie: Doktor ve Vile

Doktor ve Vile - Obrázek 1 Foto:

Fotogalerie: Vladko je zpět

Vladko je zpět! - Obrázek 1 Foto:

Fotogalerie: 4. Duel

4. Duel - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

Eva place - Obrázek 1

Další komedie páru spiklenců? Evě nikdo nevěří!

Důsledky Vladkova nečekaného odchodu z Vily dopadly na Evinu hlavu. Po komedii s těhotenským testem už jí totiž nikdo nevěří. Eva pláče, kudy chodí. A Thomas se naparuje ...

 

Článek

Vladko odchází z Vily

Vladko se odporoučel z Vily. Když se vrátil, Thomase málem šlehlo

Proč si legendární soutěžící z první řady VyVolených dobrovolně sbalil kufr? Důvodů byla celá řada!

 

Článek

Lékař nařídil Thomasovi okamžitou izolaci

Vilu přepadl virus. Thomas v karanténě, všichni donaha!

Nečekaná zdravotní komplikace přepadla Vilu VyVolených. A tentorát to opravdu není vtip. Na VyVolené zaútočil nakažlivý virus, který si vzal na mušku Thomase. Tetovaný ...

Článek

Nemoc, která je snad za trest

Pásový opar mučí strašnou bolestí – Thomas z VyVolených trpí

Někteří nemocní srovnávají své pocity s šílenými bolestmi při porodu nebo se zásahem elektrickým proudem.