Vila News: Bulvární články od VyVolených pro VyVolené!

Vila News - Obrázek 1 Foto: Vila News - Obrázek 1Foto: All

V rámci dne, kdy se naši VyVolení zabývali bulvárem, měli za úkol napsat o sobě navzájem bulvární článek. Jak se s tím popasovali?

Během čtvrtečního večera přišel do Vily Thomas, všichni ho přivítali velice rozpaičitě, a nebo pro jistotu vůbec. Jediný, kdo měl z jeho návštěvy nepokrytou radost, byl Honza. Kolem svého někdejšího „bratra ve zbroji“ poskakoval jako roztomilá opička a úsměv z tváře mu celý večer nezmizel. Thomas se však ve Vile trochu „líznul“ a začal řádit jako bůh pomsty. Všem „vyslepičil“, co se o nich píše v médiích, jaké reakce vyvolává jejich chování a podobně. Většinu věci si samozřejmě zcela vymyslel, ale to mu nezabránilo v tom, aby pomyslný oheň a síru dštil dál. ostatní byli z jeho slov zcela vykolejení, naprosto demotivovaní a skleslí. Thomas si v této rozpačité atmosféře rochnil jako „prase v žitě“.

 Druhý den dostali soutěžící za úkol napsat článek do bulvárních novin o jednom ze svých soupeřů: Lucka o Evě, Eva o Lucce, Vladko o Romaně, Honza o Thomasovi, Thomas o Pavlíně, přičemž obsah se musel týkat dění ve Vile.

Z jejich výtvorů jim náš štáb vytvořil Vila News, noviny, jejichž autory jsou sami soutěžící! žhavé novinky o sobě navzájem si měli přečíst společně.

 O Lucii je článek, že má sado-maso salon. O Vladovi se ve Vile News píše o jeho jasném vítězství. Někteří si prý zároveň myslí, že Vladko není homosexuál. O Evě se spekuluje, co stojí za jejími návraty v Duelu. O Romaně su v tisku píše o tom, že je roztoužená.

 NENÁPADNÁ VYVOLENÁ LUCIE: MÁ SADO MASO SALÓN

VyVolená Lucie Šárovcová, která působí dojmem, že neumí do pěti počítat, je ve skutečnosti pěkné kvítko. Na první pohled nenápadná slečna, která cvičí pejsky a miluje zvířata, je majitelkou sado-maso salónu. Byznys si před rokem rozjela se svou kamarádkou, která má stejnou zálibu v těchto erotických praktikách.

Náš zdroj uvedl, že Lucie šla do soutěže o 5 milionů hlavně proto, aby mohla otevřít ještě další zařízení tohoto typu. V reality show VyVolení 4 předvedla svůj apetit vůči sexuálním praktikám s několika soutěžícími. První z nich byl dnes již ex VyVolený Martin, dále Josef, ale i vítěz první řady Vlado se nenechal zahanbit a Lucii vysázel páskem na zadek několik tvrdých ran. Ať je to plácačka na mouchy nebo kožený pásek, Lucii se řezání Líbí. Tichá voda břehy mele a Lucie je toho důkazem.Bude i nadále tvrdit, že by výhru použila na výstavbu cvičáku pro psy nebo už konečně přizná, jak to opravdu je? Porazila v Duelu těžkého soupeře Jafara snad proto, že jí posílali hlasy právě fanoušci zvláštních erotických praktik?

 CO STOJÍ ZA NÁVRATY EVY Z DUELŮ?

VyVolená Eva od začátku svého pobytu je jednou z nejkontroverznějších soutěžících ve Vile. Když si vybírala svého soupeře do Duelu, málokdo věřil, že se s touto blondýnou ještě někdy uvidí. A vrátila se, dokonce třikrát. „Jestli s ní vypadnu, tak to fakt nevim,“ komentoval ex VyVolený Pepa svůj Duel s Evou a už se nevrátil. „Ta to má podchycený - posílají jí hlas ylidi, co jim dluží prachy,“ přispěl svým názorem do diskuse ex VyVolený Thomas.

 VLADO A JEHO JASNÉ VÍTĚZSTVÍ VE VYVOLENÝCH 4

Čím to asi bude, že Vlado je a není oblíbený ve Vile? Má časté záchvaty hysterie, ale ve Vile to VyVolení přehlíží a proč? Toť velká otázka, na kterou ani zbytek VyVolených nezná odpověď. Tento člověk je opravdu prazvláštní, ale přitom vnímavý a citlivý maldý muž, který si jde jasně za svým cílem. Zkouší to hereckými výkony a jasě se mu to daří. Někteří VyVolení si o něm myslí, že není gay, ale heterosexuál a sám to i o sobě řekl, nejen žekl, ale taky se podle toho někdy chová.

 ROZTOUŽENÁ ROMANA

Tak se Romana Fabiánová z VyVolených konečně dočkala. při jednom z úkolů, kdy měli chlapci ve Vile, Honza a Vlado, potěšit dívky za to, že jim dali svobodu a rovnoprávnost si zmiňovaná Romana přála v určitý limit 15 minut rozkoše, kterou jí chlapci dopřáli. A že to byla jízda svědčí fakt, že měli dokonce v ložnici zhasnuto a zněla u toho píseň Sex je náš! Chlapci nelenili a opřeli se do Romany. Ovšem zašlo to dál, než se myslelo. Dopodrobna to nejde ani popsat. Roztržka nastala mezi Romanou a Vladkem, kdy se oba z tak žhavé zkušenosti nemohli probrat. Vlado řekl, že Romana byla celá mokrá, ano měla ručník na hlavě (sušila si vlasy), jenže také řekla, že měla župan, takže mokrá nebyla. Jenže to Vlado nevydržel a osočil Romanu, že neříká pravdu. Tak nevíme, měla župan nebo ne? A byla tedy mokrá od koupele?

Nezapomeňte nás sledovat ve Speciálu v 18:00 a Denní rekapitulaci ve 22:15 na Prima Love!

 Fotogalerie: Vila News

Vila News - Obrázek 1 Foto:


Článek

blackout - Obrázek 5

Vilu VyVolených zřejmě napadli hackeři! Nefunguje vůbec nic!

Vilu VyVolených během sobotního odpoledne nejspíš napadli hackeři! Zničehonic se v domě rozhostila naprostá tma, nic nefunguje a mezi zbylými obyvateli Vily zavládl ...

 

Článek

VyVolení perou špinavé prádlo

Video: Vyvolení prali špinavé prádlo. Thomasovo!

Špinavé prádlo VyVolených se v bulvárních médiích propírá už nějaký ten pátek. VyVolení měli zažít bulvár i ve Vile, proto kydali hnůj a prali špinavé prádlo na valše!

 

Článek

Svádění Vlada - Obrázek 5

Tři ženy a jeden muž. Příliš mnoho feromonů ve Vile, jak to dopadlo? Holky ho doslova sváděly!

Taky si říkáte, jak se bude našim VyVoleným ve Vile žít ve čtyřech? Včerejší noc by vám mohla napovědět, že nudit se nejspíš nebudou!

 

Článek

Honza plní sliby - Obrázek 5

Honza a Eva jdou domů - Jejich TOP VIDEA z Vily

Páteční Superduel dvou dvojic vyřadil Honzu s Evou. Ta prohrála s Pavlínou drtivým způsobem a přičítá to hlavně tomu, že v posledních dnech projevila svůj názor na silného ...

 

reklama

Jeden a půl policajta Foto:
11:55 13:55
26%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
Vězněm v cizině Foto:
11:35 12:35
86%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15
Closer IV (13)
Closer Foto:
11:55 12:55
53%