Vilu navštívili svatí muži! Kdo se jim vyzpovídal?

Svatý muž - Obrázek 9 Foto: Svatý muž - Obrázek 9Foto: All

Vladko a El Nino měli včera ve Vile velmi vysokou funkci! Oba dva byli posláni do ložnic, kde vykonávali funkci svatých mužů. Ostatní se k nim měli chodit zpovídat ze svých hříchů! Tak to bylo asi na dlouho!

Vladko a El Nino měli během pátečního odpoledne ještě před večerní Volbou veledůležitý úkol: museli trpělivě vyslechnout všechny, kteří se k nim přišli takzvaně vyzpovídat. Kdo čeho lituje? Kdo na sebe prásknul víc, než bylo potřeba, a kdo využil příležitost k tomu sdělit něco svatým mužům v soukromí? Na to všechno se mrkněte v našem videu i fotogalerii!

Svatý muž - Obrázek 1 Foto:

 

 

Článek

vladko vitez

Duel vyhrál Vladko! El Nino končí po týdnu!

Páteční večer byl pro novou řadu VyVolených zlomový! Proběhl první Duel a od dnešního dne bude ve Vile o jednoho soutěžícího méně! Kdo šel domů s prázdnou? El Nino!!!

 

Článek

Vladko zpět ve hře! - Obrázek 7

Vladko zpět ve hře! VyVolení začali konečně taktizovat, jak dopadne úterní zúčtování?

Jak se dalo čekat, Vladkův návrat do Vily Vyvolené rozhodil. Naštvaný Thomas: Dejte mu pět melounů! Vladko, přiznej, jsi jen hráč!

 

Článek

El Nino rozlučka TopGear - Obrázek 1

Rozlučková party: El Nino si konečně dal pár skleniček!

Z včerejšího Duelu odešel jako poražený drsný raper trpící klaustrofobií a steskem po domově – El Nino. Po přímém přenosu následovala velkolepá party, kam jste mohli ...

Článek

Nebojte se toho! Foto: thinkstock.com

Rakovina prsu: Jak zvládnout samovyšetření! VIDEO

Ženy každého věku by si měly provádět pravidelné samovyšetření prsů.