Vilu přepadl virus. Thomas v karanténě, všichni donaha!

Lékař nařídil Thomasovi okamžitou izolaci Foto: Lékař nařídil Thomasovi okamžitou izolaciFoto: All

Nečekaná zdravotní komplikace přepadla Vilu VyVolených. A tentorát to opravdu není vtip. Na VyVolené zaútočil nakažlivý virus, který si vzal na mušku Thomase. Tetovaný svalovec byl okamžitě přesunut do karantény. A ostatní mohou zapomenout na plavky v koupelně!

Nesmírně bolestivé virové onemocnění si vzalo na mušku psychicky zkoušeného Thomase. V neděli dopoledne za ním dorazil do Vily VyVolených lékař, jenž potvrdil podezření štábu – tetovaný svalovec má pásový opar!

Zákeřný spáč

Propuknutí Thomasovy nemoci zřejmě způsobily prožité nerváky. Virus Herpes zoster, který onemocnění způsobuje, totiž zůstává ukryt v těle po vyléčení planých neštovic. „Spí“ kdesi v koutku a při oslabení organismu, například vlivem stresu, může dojít k jeho „probuzení“.

Izolace v ložnici

Thomase, který samotu špatně snáší, tak čeká další těžká zkouška – marodit bude úplně sám v malé ložnici. Na nečekanou situaci reagovala překvapivě Romana, která se nechala slyšet, že by to měl od Thomase chytit Vladko, aby spolu museli sdílet malou ložnici. A moc se té představě nasmála!

Plavky dolů

Důsledná patření však dolehnou i na ostatní VyVolené. Budou muset víc dbát na čistotu, dezinfekční prostředky se stanou jejich každodenními věrnými pomocníky. A hlavně se nebudou smět sprchovat v plavkách. Divák nemrava si tudíž při sledování našich on-line kamer konečně přijde pořádně na své!

Doktor ve Vile - Obrázek 1 Foto:

Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Chcete se dozvědět, co se děje ve Vile, když ostatní spí? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!

Článek

Honza musel vyjádřit pantomimou, co má rád

Honza to řekne pantomimou

Jak se představit soupeřům netradičně? Nováček Honza dostal za úkol prozradit o sobě VyVoleným vše podstatné pantomimou. A ostatní hádali. Jak se mu to povedlo?

Pantomimou měl Honza říct ostatním... Foto:

Článek

Zatímco Eva se vrhla Vladkovi kolem krku, Thomase málem klepla pepka

Thomas zuří, Vladka dokonce uráží

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi, říká staré přísloví, kterým se zřejmě striktně řídí Thomas. Zatímco on ostatní fingovaným vyloučením z VyVolených za nos vodit ...

Eva plac - Obrázek 1 Foto:

Článek

No nazdar, tak tohle ude teprve fičák!

Z kamarádek se staly sokyně Nikol: Evo, tys mě podrazila!

Život ve Vile připomíná chvílemi přesýpací hodiny. Jedno otočení a z přítelkyň se stanou rivalky na život a na smrt. Nepřátelství mezi Romanou a Evou je skoro stejně ...

Eva a Nikol - Obrázek 1 Foto:

Článek

vladko-se-vratil

Vladko je zpátky, Thomas na infarkt!

Tak tahle bouda štábu opravdu vyšla. Vladko se po zhruba dvou hodinách vrátil zpátky do hry a jeho rivala Thomase málem ranila mrtvice. Jak na jeho návrat reagovali ...

Vladko je zpět! - Obrázek 1 Foto:

reklama

DNES V TVLov Foto:
20.00
Simpsons Foto:
18:30 18:55
2%
Closer IV (8)
Closer Foto:
17:45 18:45
79%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20