Vlaďka se bude ve Vile rozvádět

Obětovat tři měsíce života Vlaďce za výhru stojí Foto: Obětovat tři měsíce života Vlaďce za výhru stojíFoto: All

Dvojnásobnou maminu na mateřské dovolené doslova drtí splácení dluhů, které nadělal její manžel. Účast ve VyVolených tudíž vidí jako šanci, jak se dostat z problémů a mít konečně znovu čistý štít.

Nechala jsi doma děti. Kdo se o ně postará?
Babička. Máme to úplně skvěle promyšlené. Co jsou tři měsíce proti celému životu.

Proč ses rozhodla jít do VyVolených?
Přiměly mě k tomu určité okolnosti. Nutí mě, prostě to potřebuju, a to je můj hnací motor do Vily. Jsou to dluhy manžela, s kterým se právě rozvádím. Kdybych vyhrála, měla bych konečně čistý štít. Manžel totiž vyhlásil osobní bankrot, dluhy neplatí. Měli jsme ústní dohody, které neplní. A najednou mi třeba přišel elektronický platební rozkaz, že mám zaplatit 180 000 korun. Už s ním dva a půl roku nežiju, a stejně se mi to pořád prolíná do života. Je to prostě příšerný stav. Máme děti a já jsem jim slíbila, že jdu vyhrát.

Máš nějaký tajný sen?
Chtěla bych mít konečně jednou taky něco vlastního. Je mi sedmatřicet, celý život pracuju, jsem zdravotnice, kolika lidem jsem pomohla, nikdy jsem nikomu neudělala nic zlého a teď tohle. Manžela znám od svých devatenácti let. Takhle to dopadá, když se blbě zamilujete.

Takže jsi sama?
Celou dobu jsem byla zapřená proti všem chlapům. A až teď, tři týdny před Vilou, mám novou lásku. Bylo to jako blesk z čistého nebe. Přijde mi fandit do studia. Vysnila jsem si jediného chlapa, kterého chci. Žádného jiného. A musela jsem ho potkat právě teď. On ale říká, že to dáme, a já jsem o tom taky vnitřně přesvědčená.

Večer tě čeká přímý přenos…
…a strašně se ho bojím. Mám strach z kamery. Když jsme natáčeli medailonek, vždycky jsem se zasekávala. Mám jeden problém – potřebuji mluvit ke konkrétnímu člověku. Trému mám obrovskou.

Nejspíš se ti ale bude ve Vile stýskat.
Určitě, ale stojí to za to. Když to vydržím, spraví se nám život. Konečně bude všechno tak, jak jsem si to kdysi přála. Malá je sluníčko, ale syna jsem teď ani neviděla, protože ho manžel odvezl bez mého vědomí do Holandska. Kdyby mi to aspoň řekl. Hlásila jsem to na policii, ale řekli mi, že s tím nic nemohou dělat, když jsme stále ještě manželé. Už se ale brzy dočkám, přišlo mi pozvání k soudu na 23. září. Takže jestli se dostanu do Vily, bude tam po Emilově svatbě první rozvod.