Vladko divadelním režisérem. K. J. Erben by žasl!

Role mrtvé šla Evě skvěle. Možná si během představení i trochu zdřímla Foto: Role mrtvé šla Evě skvěle. Možná si během představení i trochu zdřímlaFoto: All

Velkolepé představení nastudovali v neděli odpoledne obyvatelé Vily. Režie se ujal Vladko a vzápětí mu zase bouchly saze. Romana mu totiž začala strašně kecat do řemesla.

Klasik české literatury Karel Jaromír Erben by zíral, co všechno dokážou z jeho legendární Kytice vytěžit obyvatelé Vily VyVolených. Poté co Vladko uraženě odešel do ložnice a Romana dostala jako samozvaná režisrka padáka, režisér Vladko se poměrně rychle uklidnil. Znovu se chopil svého nového řemesla a představení se začalo rodit závratným tempem.

Mouka pro mrtvé

Eva převzala roli mrtvé matky, nad jejím hrobem plakali jako její osiřelé děti Martin, Mirek, Ládík a Pavlína.  Nikol převzala funkci hlavní maskérky. Čím ale nalíčit truchlící, aby byli patřičně bledí? Ani jedna z holek tak světlý make-up neměla, a tak si pomohla hladkou moukou. Thomas, Zdeňka a Lucka se zdatně ujali recitace.

Školou nedotčení?

Představení se nakonec líbilo hercům i divákům, i když debutující režisér Vladko dodatečně přiznal, že Kytici nikdy předtím nečetl, přestože byla součástí povinné četby. To Zdenča viděla alespoň film, v němž se jí nejvíc líbil Vodník. Karle Jaromíre, co dělali ve škole?

Článek

Agáta Prachařová bude moderavat noční show VyVolení Foto: Jiří Janoušek

Nezapomeňte na VyVolení - Noční show! Už dnes ve 22:25

Uvidíte i to, co kamery neměly vidět!

Článek

Zdenča si na tom svém dávala mimořádně záležet

Vilu obsadili trpaslíci. Kdo se stane Sněhurkou?

Nečekaně dorazili v sobotu vpodvečer o Vily další obyvatelé. V zásobovací místnosti čekali na VyVolené bílí trpaslíci a s nimi další úkol: Vyfešákovat je podle svého. Ze ...

reklama

Friends Foto:
06:35 07:05
82%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
Surikaty z Kalahari Foto:
06:40 07:20
58%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15
Policie Hamburk I (1) Foto:
06:10 07:15
73%