Vladko a Eva dováděli ve sprše!

Ostatní povzbuzují Foto: Ostatní povzbuzujíFoto: All

Včerejší den si několik našich VyVolených krátilo čas dováděním ve sprše. Kdo komu dal pořádně do těla? Mrkněte se v naší fotogalerii a pikantní záběry na videu!

Vladko s Evou to dneska ve sprše pořádně rozjeli – vše začalo vzájemným mydlením, ale díky nenechavým rukám obou nezůstalo jen u toho! Vladko i Evča se navzájem umyli i na místech, která by měla zůstat skryta. U svého řádění měli taky pořádně velké publikum!

 

 

Publikum bylo nadšené Foto:

 

Článek

Emil je zpet - Obrázek 6

Emil Zajac zaútočí na Vilu!!!

Nezapomenutelná postavička první řady reality show VyVolení je zpět! Emil Zajac obsadí Vilu a naši soutěžící se tak mohou rozloučit se zaběhnutým řádem i jakýms takýms klidem!

Článek

Emil je zpet - Obrázek 4

3 důvody, proč fičák Emil obrátí Vilu vzhůru nohama

Temepremantní Emil Zajac, legendární soutěžící z první řady VyVolených, ve Vile nebude ani náhodou "na byt a stravu". Velký hráč dosavadní partičce soutěžících nepochybně ...

 

Článek

Thomas a Zdeňka na terase

Video: Thomas alias kamarádka Gábina!

Thomas se prezentuje jako velký drsňák, kterého jen tak něco nerozhází. Jediným člověkem, ke kterému ve Vilec chová nějaké hlubší city, je samozřejmě Zdenička. Ve Vile jí ...

 

Článek

No to snad... To ne! Co to vidím! Foto: archiv

Thomasi, radši zůstaň ve Vile! Venku číhá šílená fanynka

Tak snad aby tam ve Vile zůstal Thomas co nejdéle. Jak jsme zjistili, čeká na něj venku šílená fanynka jménem Sandrita. Na soutěžícím Thomasovi nebezpečně ujíždí.

Článek

Sofia Monstrozi a Stefany při rozhovoru s porotou

Exkluzivně z Talentu! Celé vystoupení transvestity, který zemřel.

Podívejte se na celé vystoupení z prvního dílu show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013, který uvidíte v neděli 15. září ve 20.15 na Primě.