Vladko, horkokrevný Španěl!

Vladko horkokrevný určitě je Foto: Vladko horkokrevný určitě jeFoto: All

Vladko miluje Španělsko, o této zemi mluví vždy krásně a on sám vypadá jako horkokrevný jižan. Ale co ho tam opravdu táhne?

Vladka jsme slyšeli vyprávět o Španělsku mnohokrát, jeho vášeň pro tento stát je všem známá a sem tam mu ulítne i nějaké to španělské slůvko. On sám v této překrásné jižanské zemi žil a netají se tím, že by se tam hrozně rád po soutěži vrátil. Co ho do kraje plné lahodných oliv, ještě lahodnějších tapas a světoznámých býčích zápasů láká?

V jednom z nočních rozhovorů s Mirkem se svěřil, že by se velmi rád dal na cestu herce! Divadlu za několik posledních let totálně propadl a jeho snem je na prknech, která znamenají svět, účinkovat. To, jestli se mu to podaří, je zatím ve hvězdách.

Následující den dostal Vladko za úkol zahrát si na pana učitele v jazykové škole a naučit tak své spolubojovníky španělsky. Zapojili se téměř všichni, až na Tomáše a Martina. Vědomosti svých žáků si pak musel Vladko vyzkoušet „před tabulí“! Na jeho vášnivou recitaci, roli učitele i to, zda by se jeho žáci ve Španělsku domluvili, se podívejte v našem videu!

 

Článek

Vladko si stříhá vlasy

Zaútočí zase na vlasy? Jak dlouho Vladko neviděl španělského přítele?

A je to tady. Vladko dostal první ze svých pověstných hysterických záchvatů. Kromě toho, co se děje ve Vile (fakt se nemají rádi s Thomasem), na něj útočí i stesk. Svého ...

Článek

Rozcvička

Ranní rozcvička dala VyVoleným zabrat

Ranní rozcvička v Martinově podání dala VyVoleným docela zabrat. Martin ukázal, že se pohybu nebojí, někteří ukázali, že mají do sportovních typů daleko!