Vladko je zpátky, Thomas na infarkt!

vladko-se-vratil Foto: vladko-se-vratilFoto: All

Tak tahle bouda štábu opravdu vyšla. Vladko se po zhruba dvou hodinách vrátil zpátky do hry a jeho rivala Thomase málem ranila mrtvice. Jak na jeho návrat reagovali ostatní VyVolení?

Vladko je zpátky! Evě se ulevilo, konečně má zase svého parťáka pro vymýšlení lumpáren i příjemné chvilky ve dvou. Obyvatelé Vladkolandu přivítali hlavu svého státu s otevřenou náručí. Zato Thomasův svět rázem zčernal. Tak takovýhle podraz od štábu by nečekal! Už se viděl, jak vládne Vile jako nedostižný alfa samec, mnul si spokojeně ruce a trousil na Vladkovu adresu uštěpačné poznámky. A najednou má svého soka zpátky. Navíc mu předvedl takový herecký výkon, že už sotva může říkat, že Vladko umí zahrát jenom Vladka z VyVolených.

To bude mít dohru!

Napětí mezi znepřátelenými stranami se Vladkovým bravurním představením na téma „ve Vile končím“ ještě vystupňovalo. Po komedii kolem Evina těhotenství mu soupeři už podruhé skočili na špek. Teď už zřejmě nebude ve Vile VyVolených nikdo věřit nikomu a ničemu. Soutěžícím snad už konečně dojde, že opravdu nejsou na dovolené. Rozehráli velkou hru o velké peníze, která má svá pravidla a v níž je leccos možné. A musí ji hrát až do konce!

Co na to Vladko

"Kdo jinému jámu kopá sám do ní padá!," prohládil Vladko. Dnes ráno se probudil s myšlenkou, že poprosí štáb,aby mu to umožnili. Byl naštvaný, že si z nich Thomas vystřelil předstíraným odchodem z Vily, a tak mu to chtěl vrátit. A taky ho hodně naštvalo, že se Thomas vrátil z Duelu. Je mu líto že se nevrátila Mirka. "Chtěl jsem se dozvědět, jak budou ostatní reagovat. Je to hra... tentokrát moje," prohlásil. Přiznal, že to nedomyslel do důsledků, jak budou reagovat Pavlína a Eva, a je mu jich líto  A dodal: "Ale je to hra a já jsem hráč. Chtěl jsem to Thomasovi vrátit."

Anketa

Kdo se bude na Vladka za jeho žert zlobit?

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat

Chcete se dozvědět, co se děje ve Vile, když ostatní spí? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!


Vladko je zpět! - Obrázek 1 Foto:

Článek

Vladko odchází z Vily

Vladko se odporoučel z Vily. Když se vrátil, Thomase málem šlehlo

Proč si legendární soutěžící z první řady VyVolených dobrovolně sbalil kufr? Důvodů byla celá řada!

vladko odchod - Obrázek 1 Foto:

Článek

Eva place - Obrázek 1

Další komedie páru spiklenců? Evě nikdo nevěří!

Důsledky Vladkova nečekaného odchodu z Vily dopadly na Evinu hlavu. Po komedii s těhotenským testem už jí totiž nikdo nevěří. Eva pláče, kudy chodí. A Thomas se naparuje ...

Článek

vladko-odchod1

Video: Nečekané drama: Vladko předčasně opustil Vilu!

Největšímu hráči VyVolených zřejmě definitivně došly síly. V sobotu odpoledne nastala situace, kterou rozhodně nikdo nečekal. Vladko požádal o ukončení účasti v soutěži na ...

Eva plac - Obrázek 1 Foto:

Článek

VyVolení Teleshopping - Obrázek 16

Pro kus žvance všechno!

K zemi padala trička, kalhoty, vrstvy ponožek i podprsenek. Vilu zachvátilo v pátek v noci svlékací šílenství, když VyVolení bojovali o společnou večeři s krasavicí a ...

Co všechno VyVolení udělají pro kus žvance? Podívejte se:


reklama

Show Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21:35 22:45
16%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
21:10 22:15
56%
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10