Vladko a Petr: Kdo využil VyVolených nejvíc?

Vladko a Petr Zvěřina zakopali válečnou sekyru Foto: Vladko a Petr Zvěřina zakopali válečnou sekyruFoto: All

Vzpomínky starého zbrojnoše – tak by se dal nazvat přátelský dialog Vladka a Petra Zvěřiny, kteří v úterý večer společně vzpomínali na první řadu nejúspěšnější české reality show všech dob. Kdo z prvních VyVolených dokázal podle nich svou účast nejlépe zúročit?

Po bouřlivém dni a podivném Zúčtování, v němž se většina VyVolených nechala ovlivnit El Ninem a jeho „touhou po svobodě“, následoval v úterý ve Vile překvapivě příjemný večer. Dokonce i odvěcí rivalové Vladko a Petr Zvěřina z Václaváku zakopali válečnou sekyru. Zřejmě na ně dolehla nostalgie, a tak se sesedli jako staří kámoši a společně srovnávali první a čtvrtou řadu VyVolených.

Věra Patt dokázala nejvíc

Staří matadoři postupně „umyli hlavu“ všem bývalým soupeřům z první řady. Nejlépe podle nich dokázala využít čerstvě nabyté popularity, kterou jí úspěšná reality show nabídla, energická Věra Patt. Prosadila se jako DJka, zpěvačka a moderátorka soukromých akcí. Podívejte se, jak její úspěchy Vladko s Petrem zhodnotili.

 

 

Nenechte si ujít Zprávy z Vily na Primě dnes v 19.40!

Co všechno se událo ve Vile VyVolených během posledních 24 hodin? Dívejte se na dnešní Rekapitulaci na Prima love ve 21.20!

 


reklama

Jeden a půl policajta Foto:
11:55 13:55
42%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15
Closer IV (13)
Closer Foto:
11:55 12:55
77%