Vladko a Regina: Kdy to bouchne?

vladko-regina-na-verande Foto: vladko-regina-na-verandeFoto: All

Staré spory s Reginou vězí ve Vladkovi jako hlad v hubené koze. Zatím se stále drží a na její sarkastické poznámky vůči druhým nereaguje. Jak dlouho vydrží?

Dva zkušení matadoři z první řady VyVolených se nemají rádi, o čemž svědčí skutečnost, že se osm let nemuseli vidět. A dokonce se vzájemně vymazali ze svých stránek na sociálních sítích. Nyní se Regina pomalu navrací ke svému tradičnímu chování a Vladko začíná pomalu bublat. Při jejích projevech poposedává, tu a tam se ušklíbne, ale zatím se stále ještě drží. Kdy dojde k jejich prvnímu otevřenému střetu?

Zákeřné ponižování

Vladkovi nejvíc na Regině vadí její sarkastické poznámky. Dokáže tak do krve ranit druhé, přičemž se na ně usmívá a předstírá, že vlastně nic neprovedla a se svým soupeřem to samozřejmě myslí vážně. Jak jinak. Stejně se chovala dřív, když například vystříkávala Vilu sprejem proti obtížnému hmyzu. Během pár dní, co strávila ve Vile nyní, už dokázala pořádně krutě probrat Romanu, když jí vysvětlovala, jak by mohla být krásnou ženou. Vladko už je zjevně jako na stráži. Taktické ponižování druhých, jímž se Regina skvěle baví, naprosto nesnáší, takže už stačí jen maličkost, aby mezi ním a Reginou vzplála stejně divoká válka jako před osmi lety. Pokud jde o jeho řev, určitě se máme již brzy na co těšit.

Co je nového ve Vile? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci, na Prima Love ve 21:20!

Koho VyVolení už dál mezi sebou nechtějí? Sledujte v přímém přenosu další Zúčtování, zítra v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Regina nyní - Obrázek 1 Foto:

Článek

Regina před a po

Regina včera a dnes. Opravdu se změnila?

I když je o osm let starší, vypadá stále skvěle. Divoká Regina Holásková z první řady VyVolených, která vstoupila do Vily jako regulérní soutěžící na divokou kartu, ...

Článek

vladko-pavlina

Video: Žhavá Noční show již dnes! Máme malou ochutnávku!

Ve Vile není nouze o hádky, silná slova, ale i lechtivé scénky, nahotu a žhavé doteky! To vše a ještě více vám ukáže Agáta Prachařová v Noční show – již dnes na Primě!

Článek

Jafar upřímně - Obrázek 8

Jafar upřímně: „Ještě že nemusím mezi ně!“

Jafar se celou dobu prezentoval jako velký drsňák a člověk, který už toho má za sebou opravdu hodně. I během Duelu vypadal, jako by se ho dění kolem moc netýkalo!

Článek

Regina a estetično

Regina a estetično: Kdo je podle ní „špína“?

Nejnovější obyvatelka Vily, Regina, výrazná postava z první řady, měla za úkol našim VyVoleným zcela upřímně sdělit, co si myslí o jejich vzhledu i o jejich duši – co je ...

Článek

Modroočka, nebo hnědoočka?

Regina z VyVolených má nové oči! Líbí se vám hnědé, nebo modré?

Barevné čočky jsou momentálně módním trendem, to ví i Regina. Ženy jich mohou mít několik, aby je mohly volit k barvě svého oblečení.

Článek

Regina  - Obrázek 1

Jako báby na pavlači, hlavním terčem Regina

Staří pomlouvají přivandrovalce, tu a tam se nějaký nováček přitočí se zaručenou novinkou ke starousedlíkovi, jen aby si u něj udělal očko a navázal s ním užší vztahy... ...

reklama

Ohnivý kuře Foto:
20:15 21:35
76%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
21:10 22:15
8%
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10
20:15 21:20
93%
DNES V TV
20.15