Vladko se stal hrozbou pro lidstvo. Na něj!

Dekontaminace Vladko  - Obrázek 3 Foto: Dekontaminace Vladko - Obrázek 3Foto: All

Stěny Vily rozvibrovala varovná siréna: Pozor, radioaktivní nebezpečí! Vladko je radioaktivní, okamžitě ho musíte dekontaminovat! VyVolení si ho pořádně vychutnali. A pomsta prý bude strašlivá!

„Ten je radioaktivní o chvíle, kdy přišel do této soutěže,“ komentovala vývoj situace Lucka. Hned byla za prostořekost po zásluze potrestána. V dalším dopisu totiž přišel úkol pro ni a Pavlínu: Dokažte, že jste světu prospěšné i bez rukou. Svlékněte Honzu, máte na to minutu! A nastal mazec. Holky div Honzu neroztrhaly jako vzteklé vlčice a možná si do něj párkrát opravdu i kously.

Krutá koupel

A teď honem na Vladka. Dekontaminační tým se s Vladkem rozhodně nemazlil. Šup s ním na terasu a málem ho vzali donaha. „Popotáhni mně ty slipy nahoru! No takhle ne, nech toho, dej mi to dolů... Vy jste pitomý, to je strašný...“ hořekoval Vladko, jenž ubránil z posledních sil aspoň ty spodky. A to byl teprve začátek.

Krutá koupel

Voda měla být pořádně studená, tak na něj vzali rovnou hadici!To je ledový, já se počurám! To je strašně studený,“ bránila se oběť, ohrožená radiací, svým zachráncům. Ten jekot se musel z barrandovského kopce rozléhat po celé Praze. Kdosi z VyVolených se přitom zlomyslně chechtal, až chrochtal. Odplata ho za to ale nečeká, protože pod mundůrem nebyl k rozeznání. A honem s hodným strýčkem do teplíčka, aby neměl rýmičku. Vzápětí začal Vladko vymýšlet pomstu. Tu ledovou koupel si někdo pořádně odskáče!

Dekontaminace Vladko  - Obrázek 1 Foto:

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!

Článek

RADIACE  - Obrázek 12

Kdo poletí do vesmíru, musí složit zkoušky

Do vesmíru nemůže letět kdekdo, každý kosmonaut musí prokázat, že je vybaven potřebnými znalostmi a dovednostmi. Test odbornosti museli tudíž absolvovat i VyVolení. Kdo je ...

RADIACE  - Obrázek 1 Foto:

Článek

Radiace - talismany - Obrázek 10

VyVolení obětovali lidstvu talismany

Obyvatelé Vily mohli zachránit před zkázou celou planetu, pokud obětují, co je pro ně nejcennější. Každý z nich má přece s sebou něco takového pro štěstí! Tak tvrdý zásah ...

Radiace - talismany - Obrázek 1 Foto:

Článek

RADIACE  - Obrázek 3

Video: Kdo zachrání lidstvo? Odskáče to Honza!

Ve Vile došlo k jadernému výbuchu, budoucnost byla v rukou VyVolených. Kdo zachrání lidstvo a zajistí další generace? Těžký úkol, když ze tří mužů ve Vile jsou dva gayové!

V atombordelu, jak vojáci nazývají protichemický oblek, se sotva hýbete. Natož abyste cvičili. Jak to šlo VyVoleným? Mrkněte na video:

Článek

Vladko už zase vymýšlí, čím rozvířit stojaté vody

Vladko v tajném spolku?

Další den po Thomasově vyřazení odstartoval ve Vile jako v romantickém filmu. Všichni byli na sebe slušní, s elánem plnili úkoly a nikdo se nehádal. A tak Vladko už zase ...

Článek

Rozbalování dárečků - Obrázek 11

Video: VyVolení v šoku: V říjnu přiletěl do Vily Ježíšek!

Úklid, vánoční výzdoba, tradiční večeře, vlastnoručně vyrobené dárky… VyVoleným na Štědrý večer nic nechybělo. A přece mělo přijít ještě něco dalšího. Věřte-nevěřte, do ...

Rozbalování dárečků - Obrázek 1 Foto:

Ježíšek byl ve Vile vskutku velkorysý. Mrkněte na video:


reklama