Vladko v tajném spolku?

Vladko už zase vymýšlí, čím rozvířit stojaté vody Foto: Vladko už zase vymýšlí, čím rozvířit stojaté vodyFoto: All

Další den po Thomasově vyřazení odstartoval ve Vile jako v romantickém filmu. Všichni byli na sebe slušní, s elánem plnili úkoly a nikdo se nehádal. A tak Vladko už zase začal vymýšlet, čím rozvířit stojaté vody.

„Děcka, cítím se zvláštně. Najednou jsem tady nejstarší,“ prohlásil Vladko v sobotu, sotva otevřel oči. Stále mu ležel v hlavě Duel s Thomasem a začal nahlas přemýšlet o dalším vývoji show. Teď už nikdo nemá ve Vile úhlavního nepřítele, a tak bude palcování nesmírně těžké. Prý vůbec netuší, koho ze současných VyVolených vyzvat do Duelu.

Další hra?

Vladkovi zřejmě klid nesvědčí, nakonec diváci by neměli na co koukat. A tak hned začal Evě vykládat velké tajemství. Je prý v jakémsi spolku, kde se nesmí mluvit sprostě, chodit nahý… Občas má problém s dodržováním pravidel, i když se snaží omezit vulgární výrazy na minimum. Musí si dávat pozor. Bojí se, aby mu nevzali členský průkaz.

Jak vytočit Evu

„Ty mi tu něco tlačíš do hlavy, kraviny. Mě to nezajímá, jdi s tím někam jinam. Nikdo ti to nežere,“ usadila ho Eva, která tušila, že se nejspíš zase snaží rozehrát nějakou další hru. Nakonec z něj vylezlo, že má na mysli jistou církev. Pomáhá mu to prý po duševní stránce a chodí tam prima lidi. Eva však prokoukla, že se Vladko snaží vycouvat z původně mnohem bláznivějšího scénáře. Kdyby šlo o náboženství, tak by o žádném spolku nemluvil. A poslala ho někam. Tenhle nápad tudíž nevyšel. S čím přijde Vladko příště? 

 

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!

Článek

Rozbalování dárečků - Obrázek 11

Video: VyVolení v šoku: V říjnu přiletěl do Vily Ježíšek!

Úklid, vánoční výzdoba, tradiční večeře, vlastnoručně vyrobené dárky… VyVoleným na Štědrý večer nic nechybělo. A přece mělo přijít ještě něco dalšího. Věřte-nevěřte, do ...

Rozbalování dárečků - Obrázek 1 Foto:

Jeříšek byl ve Vile velkorysý. Pusťte si video:

Článek

Vánoční výzdoba - Obrázek 15

Video: VyVolení škemrali: Kapříku, splň mi tajné přání!

Vyzdobit celou Vilu vánočně, uvařit slavnostní večeři, a ještě vlastnoručně vyrobit dárky pro soupeře, to už dá pořádně zabrat. Navíc museli VyVolení vyřešit dilema, co se ...

Vánoční výzdoba - Obrázek 1 Foto:

Chcte se dozvědět, jaká mají VyVolení tajná přání? Koukněte se na video:

Narodil se Kristuspán... - Obrázek 1 Foto:

Přípravy na Vánoce? To byl pořádný fofr. Mrkněte na video: