Vladkův záchvat upřímnosti: Sonda do milionářovy duše

Vladko se rozhodl VyVoleným upřímně poradit Foto: Vladko se rozhodl VyVoleným upřímně poraditFoto: All

Jak se daří VyVolenému, poté co vyhraje a vrátí se do normálního života s pár miliony v kapse? Vyprávět o tom ostatním se rozhodl Vladko. Svolal všechny soupeře do obýváku a uspořádal malou improvizovanou přednášku.

Vítěz první řady VyVolených by byl rád, kdyby si tento triumf vyzkoušel i někdo z jeho současných soupeřů. Nejde ale jenom o výhru – účast v reality show nabídne podle něj spoustu dalších možností úplně všem soutěžícím. Se známou tváří se zkrátka mnohem snadněji prorazí. Záleží jenom na nich, jak nově nabytých šancí dokážou využít. Po první řadě si podle jeho názoru mohli vydělat velmi slušné peníze úplně všichni VyVolení. Vladko s Petrem se shodli, že se nejlépe dokázal chopit této příležitosti Emil Zajac. Kdyby však VyVolení drželi víc při sobě, mohlo to být ještě lepší.

Ostuda na celý život

Vladko dokonce otevřeně přiznal, že by samozřejmě rád vyhrál i tentokrát. Upřímnou zpověď ale vzápětí doprovodil ještě vážným varováním. Upozornil soupeře, že reality show VyVolení je opravdu jediný pořad, který běží na televizních obrazovkách denně. Proto velmi záleží na tom, jak se ve Vile chovají. S dojmy to totiž v televizi funguje uplně stejně jako v životě - zatímco na to dobré diváci obratem zapomenou, negativní si budou pamatovat hodně dlouho. Špatným chováním ve Vile si tudíž lze udělat ostudu na celý zbytek života.

Nenechte si ujít Zprávy z Vily na Primě dnes v 19:40!

Co všechno se událo ve Vile VyVolených během posledních 24 hodin? Dívejte se na dnešní Rekapitulaci na Prima Love ve 21:20!