VyVolené Království: Kdo byl za šaška a kdo jenom žebral?

IMG_7648 Foto: IMG_7648Foto: All

V rámci dnešního úkolu z Vily vzniklo království! Kdo komu sloužil, kdo byl za šaška a kdo za žebráka?

Prostory Vily dostaly s dnešním úkolem punc luxusu a část našich obyvatel získala šlechtický titul! Eva se stala královnou, Láďa králem a všichni je museli poslouchat! Romana získala funkci ceremoniářky a měla za úkol představovat Jejich Veličenstvům všechny, kteří s nimi chtěli mluvit.

Zdeňka byla dvorní dámou královny Evičky a musela jí být neustále po ruce, Thomas dostal funkci výběrčího daní, Nikol dohlížela na správnou etiketu, Vladko byl královým rádcem, Mirek dvorním šaškem. Mirka jako kejklířka měla za úkol naučit se žonglovat a Pavlínka se stala dvorní pěvkyní a musela potěšit ucho krále či královny, kdykoliv si to budou přát. Lucka byla astroložkou, Petr byl za tuláka a kdo skončil jako žebrák? Martin – nesměl udělat nic bez povolení, a to ani přejít do jiné místnosti!

Na to, jak to vypadalo, se podívejte v naší fotogalerii!

VyVolené království - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

A teď všichni!

Polštářová bitva: Kdo komu dal?

V rámci dnešního budíčku si naši VyVolení střihli polštářovou bitvu. Jaké to pro ně bylo probuzení? A kdo koho „upolštářoval“?

 

Článek

Svatý muž - Obrázek 9

Vilu navštívili svatí muži! Kdo se jim vyzpovídal?

Vladko a El Nino měli včera ve Vile velmi vysokou funkci! Oba dva byli posláni do ložnic, kde vykonávali funkci svatých mužů. Ostatní se k nim měli chodit zpovídat ze ...

 

Článek

Bacha na ní!

Romana zachraňuje svět!!!

Dnes dopoledne se jeden z našich soutěžících stal superhrdinou! Kdo to byl, to byste nejspíš neuhádli! Je to pták? Je to letadlo? Ne! Je to…Romana! Ta se po Vile proháněla ...

Článek

Jak z toho ven?

Ženská a mužská obezita: V čem je rozdíl?

Ženské a mužské tělo se v ukládání nadbytečného tuku liší.

reklama

Prostřeno - img zastupce Foto:
17:45 18:55
40%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
Přístav Foto:
17:20 18:45
54%