VyVolení: Cesta do pravěku. Šamani a boj o kyj!

Pravěký den vol.2 - Obrázek 5 Foto: Pravěký den vol.2 - Obrázek 5Foto: All

Závěr pravěkého dne strávili naši VyVolení bojem o kyj, poradami se šamankou Nikol, a v jeskyni u ohýnku měli debatovat nad tím, koho považují za největšího „pračlověka“ Vily!

Naši soutěžící se do své role pravěkých lidí opravdu obuli a někteří se skutečně chovali jako neandrtálci. Boj o kyj se zvrhl v docela pekelnou zábavu a každý ho jednoduše chtěl mít! Celkovou rozjetou náladu kazila Romana, která měla napruženou náladu, vznikaly hádky, jež nebraly konce, a velká pomlouvačka, kterou rozjely Romana s Evou, se zdála delší než samotný pravěk! Z Nikol se stala šamanka a ostatní si k ní mohli chodit pro radu a pomoc. Nakonec se všichni sešli v zásobovací místnosti, tedy improvizované jeskyni, a vyprávěli, jak si představují pravěké orgie.

Nezapomeňte nás sledovat dnes ve Zprávách z Vily v 19:40 a Zúčtování ve 20:15. Exkluzivní záběry uvidíte hned po přímém přenosu – vysíláme Vilu živě na Prima love!

Video: Pravěcí lidé

Fotogalerie: Pravěk

Pravěký den vol.2 - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

Pravěký den - Obrázek 8

Video: Pravěký den

Pondělní den je pro většinu z vás utrpením – víkend za vámi…a další je daleko, před sebou jen práce a zase práce. Naši VyVolení se taky neměli jako v bavlnce – vrátili se ...

 

Článek

VV Tábory

VyVolení: Ticho před bouří aneb Komu zvoní hrana?

V pátečním Duelu Vilu opustil Thomas – konfliktní svalovec, který si ve Vile rozhodně nebral servítky a který si nadělal spoustu nepřátel. Ve Vile je zatím po jeho odchodu ...

 

Článek

Lži

VyVolení: Debata o pravdě a lži!

Neděle byla vedle hry na skauty i dnem zajímavých debat: VyVolení měli za úkol mluvit o pravdě a lži. No, zajímavé to určitě bylo!

 

Článek

VyVolení a papáníčko - Obrázek 4

Vypasení VyVolení – Tři kousky PŘED a TEĎ

Ještě chvíli a bude potřeba dodat VyVoleným do Vily nové oblečení, protože se do svých původních věcí nevejdou. Například Lucka už nemá co na sebe...

 

Článek

Dobrák a sobec - Obrázek 8

VyVolení: kdo je největší dobrák a kdo sobec?

Ve Vile se kromě hádek, výčitek, stresu a nejrůznějších sporů řeší i třeba to, kdo je největší dobrák a kdo naopak největší sobec! A kdo tyto posty získal?

 

 

reklama

Siska Foto:
12:10 13:35
73%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Skenování minulosti Foto:
12:35 13:55
46%
DNES V TV
20.00
Simpsons Foto:
12:45 13:15
96%
Chirurgové - reprezent Foto:
13:10 14:10
6%