VyVolení: Debata o pravdě a lži!

Lži Foto: LžiFoto: All

Neděle byla vedle hry na skauty i dnem zajímavých debat: VyVolení měli za úkol mluvit o pravdě a lži. No, zajímavé to určitě bylo!

Romana si nemyslí, že by někomu ve Vile lhala, jen jsou věci, které ostatním neříká, řekne je raději ve Zpovědnici. Snažila se o věcech mluvit, ale připadala si přehlížená.

Lucka: Ráda by lhala, ale bohužel se vždy prozradí. Už raději vždy říká pravý důvod, proč někam přišla pozdě, protože by jí už nikdo neuvěřil.

Nikol: V normálním životě moc nelže, spíš jen milosrdné lži. Mámě, když se ptá, jestli pila, lže pro její dobro. Ve Vile spíše hraje, nemusí být ke všem upřímná. Ve Vile možná lže jen Ládík, je zvláštní člověk.

Eva: Venku nelže, jen mámě tvrdila, že tetování na zádech je henna, o tetování na boku máma dosud neví. Jinak se snaží nelhat a být upřímná. Lež do jejího života nepatří. Pravdomluvný ve Vile je podle Evy těžké odhadnout, ale myslí, že Lucka.

Vladko: Vyrůstal v prostředí, kde se žilo z polopravd. Vše říkal podle pravdy, ale Lucce už by třeba nic neřekl, byl k ní nejupřímnější ze všech. Pravda je lehko zneužitelná. Když člověk říká pravdu, je to nebezpečné, že vás někdo může zradit. Lež dokáže zničit celý život. Vlado má radši krutou pravdu, než milosrdnou lež.

Ládík: Ostatním nelže, ale neumí jim říkat pravdu. Neumí říkat ani milosrdné lži. Raději mlčí, než aby si o něm lidé nemysleli, že je blb, a dělá chytrého.

Honza: V běžném životě klasické milosrdné lži. Ve Vile si každý musí zvolit svou taktiku, jestli bude lhát nebo ne. Ve Vile si myslí, že je má dobře prokouknuté Ládík, Vlado hraje, nelže. Ve Vile lže Honza při tajných úkolech.

Pavlína: Jen milosrdnou lež, aby nezranila, nejde jí do hlavy, proč by měla lhát, jedna největší lež – tajila vztah s Mirkou, v této hře má lež krátké nohy, vše vyjde najevo, tady i venku. Kdo? Neví, kdo má jakou taktiku, tím pádem neví, jestli lže. Nechci lhát, nebudu lhát, když mi někdo lhal, vždy jsem se dozvěděla pravdu.

Nezapomeňte sledovat dnešní Zprávy z Vily v 19:40 a Denní rekapitulaci ve 21:20 na Prima Love!

Dobrák a sobec - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

Honza na rozpacích

VyVolení lovili bobříky! Kdo dostal za mrštnost a kdo za mlčení? To neuhodnete!

V rámci skautského dne měli VyVolení na sobě nažehlené uniformy, ale to nebylo všechno! Samozřejmě došlo i na lov bobříků!

 

Článek

Další otevřená zpověď ve Vile. VyVolení prozradili, co pro ně znamená výzva

Co pro VyVolené znamená výzva?

Záleží na povaze, míře psychické lability i celkovému způsobu myšlení. Přestože se každý týden koná výzva jenom jedna, ta s velkým „V“, pro každého ze soutěžících znamená ...

 

Článek

Romana je citlivá duše

Pánbíčkářka Romana: Ve Vile se dějí zázraky!

Romana dospěla k názoru, že se ve Vile dějí zázraky. A má pro to zajímavý důkaz!

 

Článek

Hygiena musí být

Vila bez Thomase. Honza se z harému neraduje

Když nepřišel Thomas z duelu, napřed se leckomu ulevilo. Jenže pak Eva řekla jednu naprostou pravdu: "Chtělo by to nějaký chlapy...". Díky vývoji v soutěži zůstává holkám ...

 

Článek

Skauti - Obrázek 1

Rychlé šípy ve Vile: Nechyběl Mirek Dušín ani Červenáček!

Nedělní den byl ve Vile ve znamení skautů! Soutěžící se převlékli do uniforem a dali se do plnění bobříků! Nejdřív ze všeho si ale museli rozdělit role!

 

Článek

Dobrák a sobec - Obrázek 8

VyVolení: kdo je největší dobrák a kdo sobec?

Ve Vile se kromě hádek, výčitek, stresu a nejrůznějších sporů řeší i třeba to, kdo je největší dobrák a kdo naopak největší sobec! A kdo tyto posty získal?

 

 

reklama

Hudba z Marsu Foto:
23:40 01:30
12%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
Hangár 1: Akta UFO Foto:
23:10 00:05
75%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15
Volejte věštce - nový Foto:
23:45 01:55
2%